Koje reklame za turistički portal?

Pozdrav,
radimo na jednom turističkom portalu, pa nam treba savjet.

Inače koristimo google adsense na drugim sajtovima, ali nas zanima da li konkretno za turizam, turistički portal ima neka bolja mreža?

Hvala svima na prijedlozima

Stavite Adsense i ostali prostor ostavite slobodnim za prodaju banera, više ćete zaraditi ako dobrim sadržajem privučete oglašivače nego kroz to

1 Like

ovo što je rekao Portal_Politika je dobra ideja. Napravite (lili odmah istaknete) prostor za banere okačite ili ne morate cene i čekate potencijalne zakupce banera a ovamo adsesne se vrti

Hvala na odgovorima, to i jeste tako. Samo me zanima da li postoji jos neki oglasivac, osim adsense, da bi bio bolji? Gdje mogu mozda odabrati samo oglase vezane za putovanja?

ja koristim ovo zarada je NULA al bar lepo izgleda hahahaah
nisam puno istrazivao ali mozes podesiti jezike zemlje nishe sve,

travelpayouts.com

ovako izgleda
https://bojana-nudist.com/

Adsnese sam na osovnu onoga što posetilac traži na interetu postavlja personalizovane (osobne) oglase tako da onome ko dođe na sajt već se mogu prikazivati oglasi o putovanjima ako psoetilac to traži putovanje (turizam)

Što se tiče ovog drugog, da li negde postoje oglasi u vezi putovanja verovatno postoje.ali pitanje je i kakva je tu zarada

1 Like

A sta misliš o bazi turističkih agencija koje ti plaćaju recimo 30e mjesečno članarinu da objavljuju ponude na sajt uz šetanje na što više društvenih kreča. Pored toga radiš neke akcije za skupljanje mailova od ljudi koji bas vole putovati. Napraviš recimo 20 kvixova testovi znanja vezani zaa zemlje. Na kraju ime i prezime i mail. Nakon što skupiš dovoljnu bazu, obrnes situaciju. Laže dečki sada vam je članarina godišnja umjesto 12x30. Jednokratno 100e po agenciji, i 5e po ponudi koju objavite.

Pored toga napraviš sekciju za ljude sto rentaju vikendici, apartmane i sta nove na početku in je free ali ako žele ostati iduće godine 50e itd

Ja sma uvijek za direktnu prodaju. Recimo ovav sajt ima 100tinjak posjeta dnevnih a donje je u 8 mjeseci oko 4k eura. Poslovnisvijet.ba