Koje su najbolje oglasne mreže?

Ekstra su vidjet ces :grinning:

1 Like

kakav ti je rpm s njima

Oko dvadeset do dvaest pet € .

15000 pregleda, zarada 2 evra?

To su ovi https://nativemedia.rs/ @Kumara

Edit: Ranije sam koristio etarget i jos uvijek su mi duzni ostali za isplatu

na 15k impresija bude oko 1,25 eur

pff adnow mi na 15k impresija placa 6$, a donedavno je bilo i vise, oko 7-7,5$ ;D

1 Like

morat cu i ja taj adnow probat svi ga hvale nešto :smiley:

Aj ako ti nije mrsko da ti posaljem referal kod da i ja teke dobijem od tebe :smiley:

Trebas kad se registrujes da im posaljes tiket i trazis da ti daju fiksni cpc od recimo 0.022$ jer kao to dobijas na drugim mrezama… pa ce oni vjerovatno ponudit 0.02$ i ti prihvatis… mozda djeluje nisko, ali pazi, u pocetku je ctr/impresije preko 2%… znaci s dve reklame na page-u to ti je 4%. Odlicna zarada… kasnije se to smanji pa bude realnije, al opet bude dobro

jel ima reklama na našem jeziku ?

šalji referal odma. :smiley:

Evo link:

adnow.com

Reklame su na nasem, cak sta vise, mislim da domaci sajtovi imaju relativno bolju korist od adnow od onih sa stranom publikom (ggdje bi adsens mogoa donjeti vise $)

1 Like

Ne stavljjte reklme jer niko ne klika po njima

2 Likeova

Samo klara i peticije da cine cigareta budu ka u vrime Tita

1 Like

Molim Boga da ti isključe internet.

1 Like

Jel mozes samo provjeriti kad se ulogujes u adnow, pa gore iznad emaila ti pise id, jel tvoj ID: 443875 ?

BTW, ovi iz NativeMedia cudno racunaju impresije, ne racunaju jedan widget kao jednu impresiju nego izgleda svaku pojedinacnu reklamu u widgetu… Zaradih 15e od njih od juce od 16:00… s obzirom na posjetu nisu losi, vise donjeli nego google, mada ocekujem nagli pad u narednih par dana kao sto to uvijek bude slucaj sa novim rekalamam

jes taj je id bracuka

1 Like

zivio ti meni onda, i da zaradis velike pare hehe :smiley: Jesi im poslao tiket za cpc?

1 Like

nisam još,i dalje ću koristit native mediu pa kad mi dosadne reklame malo ću promijeniti na adnow :smiley:

Ja ih gledam evo dva dana i jos mi nisu dosadile. Ad now najbolja alternativa.

Nemoj tako. Davor možda ne prati trendove, ali to nije obvezno da bi bio među nama, ovdje na forumu

1 Like