Koji Antivirusni program koristite?

Želio bi čuti neka iskustva dobra i loša s antivirusnim programima koje koristite…
Također me zanima neka rang lista koji je najbolji po sigurnsti, te isto tako koji ne troši puno resursa…

nijedan, cekam da mi se zakoti nemani pa onda srusim sistem. ustvari bez antivirusa, PC mi je uvijek bio najbrži :smiley:

također

NOD32
Nije savršen (nije niti jedan), nije najbolji, nije najbrži ali je meni OK.

NOD32. Ne vidim nikakav uticaj na računalo, ne radi probleme, drugi nemaju problema s njim.

NOD32, od svih koje sam probao on mi je najbolje pasao i sad ga koristim vec godinama

Edit: i niti jedno smece nisam pokupio od onda

Avast.

Je li taj NOD32 puno bolji kad ga svi koristite? Zanima me ima li razloga da pređem na njega…

[quote=“lvxor”]Avast.

Je li taj NOD32 puno bolji kad ga svi koristite? Zanima me ima li razloga da pređem na njega…[/quote]

Avast ima free verziju, NOD32 nema.

Ja koristim Microsoft Security Essential već više od 1.5 i nikad nikakvih problema, lijepo obavi posao, ne znaš da radi, ne znaš da postoji, ma ne znaš ga uopće, a povrh svega toga je free.

Trenutmo avast jer sam na windowsu. Inače koristim Linux kojem to ne treba jer nekolicina virusa za Linux ne kruže netom već su laboratorijski uzorci. Inače Linux nije neranjiv, ali je po pitanju sigurnosti nenadmašan.

Također, super zadovoljan.

Definitivno NOD, jako malo resursa troši.
Brz, pouzdaniji od svih i jako ucinkovit

Na Windowsu Avira home premium, na linuxu nijedan :slight_smile:

Koristim microsoft security essentials
besplatan, dobar. za sada bez problema.
inače sam koristio kaspersky ali više nije u modi ako me kužite :rolleyes:

Ne koristim niti jedan :slight_smile:

P.S

Ekipa s bug foruma ima super blog na tu temu,
http://av-gurus.blogspot.com/

Dečki se stvarno trude, svaka im čast.

NOD32. Jaaako zadovoljan!

avast! 6 Internet Security