Koji auto poster koristite za facebook linkove?

Naime ja koristim FPTRAFFIC i zadnju skoro godinu dana je radio sve normalno. Medjutim zadnjih 10 dana facebook blokira njegove objave. A meni gasi reach na linkovima. Siguran sam da je do dijeljenja. Jer imam druga sto koristi drugo dijeljenje i kod njeg radi sve normalno.

Probaj prvo podijeliti link direktno na fb stranici, bez fptraffica i ostalih postera…

Kad bi imao jednu stranicu vjerovatno bi tako i radio.

Pa za sto onda koristis autoposter ako ne za facebook stranicu? Spammas linkove po grupama?

ima više stranica …

Aha, ja krivo skužio :zipper_mouth_face: Ako ima više stranica, u čemu je problem na jednoj stranici staviti par objava ručno? Ne treba na sve stranice, nego na jednu da se vidi jel je do autopostera ili do linkova koji dijeli

Naravno najbolji je: https://hootsuite.com , 9 dolara mesecno, mozes i po grupama da šeruješ

Hvala drug. Probat cu sa njim.

Evo bas sam sad ga gedao. 19 dolara cijena na 10 stranica. Ja imam 85 stranica. Meni bi ovo dijeljenje kostalo previse.

Ne možeš se je*ati a da ti ne uđe… Postcron košta 170$ mjesečno za 100 profila/stranica, 3000 postova možeš postaviti, koristim najmanji paket već neko vrijeme i dobro radi, jednom u 2-3 mjeseca mi zašteka na par sati na jednoj stranici, ostatak vremena mi radi normalno.

Ali ti nijedan poster neće pomoći ako facebook blokira tvoje linkove zbog spama ili čega već…

Prodajem poster koji moze da dijeli na profile, grupe i stranice. Neograniceno. Radi tako sto kada objavite post na wordpress direktno ide na sve stranice, grupe, profile koje odaberete. Nema nikakvog limita. Ako je neko zainteresovan PP.

Kuku.io je najpovoljniji od njih za taj broj stranica i radi odlično.

Međutim mislim da to nije do programa za zakazivanje linkova nego nešto drugo…

1 Like

Druze fptrffic je radio na 10 dolara mjesecne uplate bez problema godinu dana. Sto bi ja placao 170 dolara mjeseno kad mogu za manje para proci. To samo debil moze uradit. A i post corn ti nista ne garantuje da ce sigurno radit. Sto se tice spama i tih gluposti mislim da sam najposteniji na cijelom fejsu. Kad vidim kakve sve gluposti ljudi objavljuju i oni i dalje rade. A ja koji gledam pravila mene nasli zajebavat.

Hvala drug. Ma to moze samo biti da fb nesto zeza zbog svojih tehnickih problema. Jer u zadnje vrijeme i njih opasno zezaju. Tako da bice ko i uvjek do sad. Vjerovatno mjese dana zezanja kasnije ce se opet sve vratit u normalu. Ja sam posumnjao na dijeljenje. Jer imam drugare koji rade isto kao i ja sve. Samo sto koriste druga dijeljenja. I oni i dalje rade bez problema. Jedino mene zeza reach na linkovima.

Prošla su 2 dana, još nisi napisao jel si bar jedan post probao staviti direktno na fb stranicu… Ne znam kak ti uopće očekuješ pomoć ako ni sam ne pokušavaš riješiti…

I da, nitko ti ne može garantirati da će nešto raditi. Mogu jedino garantirati da će raditi s njihove strane, ali ne mogu garantirati za druge, jer tko zna kaj će Zuckenbergu doći u glavu… Pa ni facebook ne garantira kad plaćaš reklamu da će biti određeni broj puta viđena…

Kao što ti govoriš da si najpošteniji, isto govore i političari :smiley:

Druze ti ocigledno ne vidis sta ja pisem u porukama. Pod prvo ja da spamujem linkove i radim ne dozvoljene naslove. Kao da bi se ovde javio nekom za pomoc. Znao bi i sam zasto mi fb gasi reach. Jesil mozda razmisljao o tome ? Prebrzo dajes zakljucak. Pitas me glupost kao dal si probao stavit direktno post na stranicu ? Hej pitanja. Pa nisam toliki debil da nista ne probam vec da odjednom pocnem pisat po forumu.
U buduce razmisli malo pa onda pisi. Al ajd mlad si. Naucit ces.

Nisu to gluposti nego nisi napisao jel si probao ili nisi… Ti da čitaš nebi te morao 10 puta pitati istu stvar.

Onda kad si tak pametan riješi sam zašto ti fb smanjuje reach, nemoj ovdje ispitivati kad ne želiš ni odgovarati normalno. Prođi i dalje za 10$ kad si tak pametan, prođi i besplatno jer “nisi glup” da plaćaš nešto na čemu hrpa ljudi svakodnevno radi. Jedino si ti pametan na ovom forumu.

“Ubuduće” nabijem te na onu stvar. Sa svojim stavom nećeš dobiti pomoć, dođeš na forum i umjesto na odgovoriš na pitanje počneš vrijeđati.

1 Like

Kuko.io je najbolji poster koji sam koristio. Daleko jeftiniji od ostalih, a odrade posao kako treba za razliku od smdrljivog postcrona

1 Like

Upravo sam ga poceo koristit. Stvarno je dobar. Ma postcron je za debile koji ne gledaju gdje ce potrosit novac.
Hvala ti drug na preporuci.

Taj smrdljivi postcron te bar obavijesti na mail kad ti neki post ne prođe, s kuku.io to nisam doživio. Schedulanje postova im je u onoj stvari, ne možeš (bar nije moglo kad sam ga isprobavao, poslao im mail jel planiraju to uvesti, rekli su da ne planiraju to stavljati) unaprijed staviti vremena za svaki dan pa da samo stavljaš postove jedan za drugim nego za svaki moraš vrijeme birati. Isto sam ih pitao jel planiraju staviti da uploadaš više slika odjednom pa podijeli svaku sliku u poseban post i za upload csva, isti odgovor, ne planiraju uvesti.
Na kraju ti dođe skoro pa isto jel stavljaš postove na kuku.io ili direktno na facebook stranice.

Postcron poskupljuje, ali i dodaje nove funkcije, uz održavanje postojećeg. Za 10$ imam mogućnost za 10 profila i 200 postova što mi je sasvim dovoljno, a csv i bulk upload mi puno ubrzaju stvari. Ne kažem da je najbolji, ali za moje potrebe je bolji od kuku.io.