Koji auto poster koristite za facebook linkove?

Vidis kako mozes nekad i normalno pisat. U buduce ne budi arogantan preko poruka. Ako ne zelis da ti neko ne uzvrati na isti nacin.
Svako zna svoje. Ja naprimer uvjek sta god radio gledam prvo ako mogu jeftino proci… Najlakse je proci skupo. Ja sam danas poceo sa kuku.io po meni je idealan za moje potrebe.

Kad se sjetim tih mejlova o objavama koje nisu prošle i koliko ih je bilo bolje da nemaju tu opciju :smiley:

Kuku ima ono vrijeme za svaki dan da podesiš, i dosta je lakše to podesiti nego na Postcronu.

U svakom slučaju imaju mana i jedan i drugi. Npr podrška je nikakva na oba servisa.

2 Likeova

To samo debil moze uradit. A i post corn ti nista ne garantuje da ce sigurno radit. Sto se tice spama i tih gluposti mislim da sam najposteniji na cijelom fejsu.

I onda sam ja arogantan? A što se tiče cijene, nije uvijek dobro gledati kako najjeftinije proći jer na kraju prođeš najskuplje, kao što ti npr sad ne prolaze objave i s obzirom na broj stranica vjerojatno gubiš pare…

@flex očito onda jedino ja nemam problema s njima, a koristim ih više od godinu dana… Sad sam baš išao pogledati na mail, mailovi da post ne prolazi su od 28.3.2019., idući je 13.3.2019. i onda 5.10.2018. 2 komada (oba su bila na instagram koji je blokirao objave i followanje) i dalje na mailu nemam niš osim računa i newslettera od njih :smiley: A za ovo da podesiš vrijeme unaprijed super, još samo da ubace bulk upload ili csv i možda razmislim da se vratim kod njih.

A dobro, tebi radi, ja imao gomilu problema i tako je to sa svim servisima. Ne može svima biti isto.

Ja ih koristio 4 godine, ne pričam napamet… Samo moja lijenost da pređem negdje drugo je bio razlog što sam se kod njih toliko zadržao, doduše jedno vrijeme sam i plaćao da mi to neko zakazuje pa se nisam toliko cimao oko problema :smiley:

Probao prošle godine baš zbog tog bulk uploada, reko da probam ponovo možda su se popravili… ono samo cijene otišle gore :smiley:

Uglavnom Postcron samo u krajnjoj nuždi…

zadnji mjesec koristenja postcrona (prije nego sto su poskupili mnogo- a nisam zbog toga presao na kuko) od 18 postova dnevno koji su trebali ici svaki dan, islo je samo 10… znaci u prosjeku skoro pola nije prolazilo… Bukvalno sam 5-6 dana radio posve rucno dok nisam naisao na kuko, jer je postcron pravio vise posla time sto nije nista prolazilo…

Hootsuite je bio solidan stos e objava tice- u isto vrijeme kad je postcron mnogo zajebavao, hootsuite je objavljivao bez problema, plus mogao si tagovati stranice i tako neke stvari…

Jel postoji neki besplatan plugin da odrađuje auto. post na facebook, novog posta u Wordpressu ?

Ja sam prije koristio SNAP ali zadnjih pola godine baš i ne radi…