Koji automobil odabrati?

Moze i mecka 3 miliona :joy:

Mazda 3, ili još bolje, ako možeš mazda cx 5. Pročitaj kritike korisnika i probaj neku, pa ćeš videti.

Smjesno je ovako svi pisu nesto svoje :smiley: najbolje odabrati auto i onda pogledat ovlasteni servis ako imaju pozlacene natpise bjezi od tog auta zarađuju previse na popravcima.

Sala

Bilo na forumima ili uzivo uvijek ce biti 1000 razlicitih misljenja, zato ih i ne treba traziti. Odaberes sta ti se svidja, provjeris ispravnost i kupis :slight_smile:

Evo ga… sjedim na terasi, pijem kavu i uživam u pogledu :slight_smile:
Tucson, 168k km, 2008, diesel, plaćen okruglo 6k.
Sve u svemu zadovoljna sam, ali da me nije iscrpilo traženje i guglanje, bome je. Pročešljala sam sve postojeće oglasnike, markete, auto grupe poduž i poprijeko i eto zahvaljujući dugogodišnjem iskustvu u svakojakim načinima guglanja, slučajno ga pronađoh (čak se i prodavatelj začudio kako sam ga pronašla… duga priča :slight_smile: )
Da mi nije bilo hitno kupiti auto vjerojatno bih razmotrila sve prijedloge, (iako bih morala ponovo dosta guglati, ali nema veze), ili bih čekala da uleti nešto novije, no nažalost, nisam imala više vremena za to, auto mi je hitno potreban i najkasnije danas je trebao biti kod mene (stigao je jučer).
Auto je nevjerojatno očuvan, izvana, iznutra. Pregledana šasija, pregledan od servisera i potvrđena ispravnost (i kvaliteta). Priloženi svi računi velikog i malog servisa, dijelova koji su zamijenjeni u servisu, novog akumulatora, guma itd…
Sve u svemu, za sada sam više nego zadovoljna.

Hvala svima koji su sudjelovali s prijedlozima i savjetima.

6 Likeova

SRETNO :wave: (20 karatera)

1 Like

Meni je trebalo 2-3 sata da nađem auto u oglasniku.
Našao auto, odma zvao i drugi dan išao po njega.:sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

1 Like

Potpuno isto sam i ja prošla kada sam kupovala A4. Štoviše, još manje mi je trebalo nego tebi. Samo sam otvorila rubriku A4, pregledala slike i oglas (cca 3-4 min.), nazvala te isto posljepodne otišla i kupila auto koji je kod nas ostao evo punih deset godina.
Ali sada evo ne bješe tako. Očito ne može sve i uvijek ići kao po loju :slight_smile:

Gledao sam više modela, malo radio usporedbu itd. Imao sam vremena, pa mi se nije žurilo.:sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

Slijedeći auto će biti neki novi, japanac, koreanac, ne znam još.