Koji CMS? Posebno bitan višejezični sadržaj

Pozdrav,

novi sam na forumu, nadam se na nisam odma u startu zbrljao sa podforumom :slight_smile:

Dakle, trebam raditi web stranu za tvrtku koja se bavi proizvodnjom ulja. Treba mi CMS koji nije težak za korištenje a da u njega mogu lako implementirati html/css template koji prvobitno napravim. Najvažnija stvar koja mi je potrebna jeste višejezični sadržaj.
Mislio sam raditi sa Joomlom, ali mi ne trebaju sve silne komponente nego samo ažuriranje jednog od sadržaja (novosti).

Hvala

Pogledaj ovu temu.

Samo mali hint: probaj prvo malo potražiti po forumu, već se puno puta pisalo o tome.

Možda će ti neka news skripta biti korisnija za to što trebaš…

[quote=“Zmaj”]Pogledaj ovu temu.

Samo mali hint: probaj prvo malo potražiti po forumu, već se puno puta pisalo o tome.

Možda će ti neka news skripta biti korisnija za to što trebaš…[/quote]

Pogledao sam, ali tu se ne traži višejezička podrška, pa nisam bio siguran da li treba postaviti novo pitanje ili odgovoriti postom na postojeće.

Ako postoji tema u kojoj se govori o CMS-ovima, a ti napraviš novu s istim naslovom, samo gubiš vrijeme ljudima. Zato je bitno da u naslov teme staviš ono zbog čega je tvoje pitanje specifično, kako sam ti pokazao primjerom.

Prvo piši sadržaj teme, a onda tek osmisli naslov.

Ovisi o koliko sadržaja se radi… Ne moraš nužno koristiti CMS da bi mogao napraviti višejezični site…

Sve je to relativno… Inače Joomla, Wordpress, Drupal… imaju podršku za višejezični sadržaj… Sad je pitanje koji od njih ti je lakši za korištenje, u kojem ćeš se lakše snaći i još niz drugih faktora…

Što se tiće implementacije dizajna, tu ćeš se malo više pomučiti, ali u principu, svaki CMS ti daje mogućnost da implementiraš vlastiti dizajn…

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja