Koji hosting odabrati?

Ja sam na Hostgatoru već godinama i imam samo riječi hvale. Tehnička podrška im je stalno online a to mi je najbitnije jer si često nešt sjebem na serveru… Čudim se da mi još nikad nisu nešto naplatili iako sam sam kriv :slight_smile:

Na njihovom Baby accountu, za 10 dolara mjesečno vrtio sam oko 20-ak stranica bez ikakvih problema. Preporučujem!

:D, napravis backup prije pa ako nesto zeznes lako vratis, nije ti potrebna tehnicka podrska

Hvala na savjetu al ne govorim o hostingu već o dediciranom serveru. Navedeni Baby account sam već odavno prerastao :slight_smile:

Na serveru imam 2 diska po 250 gb, tak da mi jedan služi za backup. Problem je što sam počeo prčkati po SSH-u o kojem nemam pojma tak da je par puta bio pad sistema :smiley:

volim linode.com

Do sada 2 puta radio sa infoit-om, oba puta zadovoljan, podrska uistinu brza (zvuci smjesno, al nesjecam se da li sam na odgovore cekao ikad vise od 15 minuta - uvijek svaki problem rijesen u najkracem roku), serveri oke, do sada 2 puta mozda bili down radi preuredjenja i to uglavnom u kasnim satima. Sada u zadnjem paketu mi je maknut fantastico, a ubacen softaculous… ukratko zadovoljan koliko mogu biti. Preporuka.

samo da se nadovežem…već sam ih preporučivao al dogodilo se da mi je na božićnje jutro trebala podrška…u roku 2 min doslovno sam dobio odgovor…na božić…ne znam šta više reć…

pridruzujem se

Ja preporucujem ProHosting.hr

odlicna podrska i cijene. vec sam godinu na njihovim serverima. Serveri su u austiji, sto je veoma dobro za moje ciljane posjetitelje…

takodjer, za sajtove koji su namijenjeni USA trzistu, kupujem JustHost. nemam puno iskustva sa njima, ali mogu reci da imaju dobru i brzu podrsku. ako vam nije problem engleski.

Tolko toga preporucenog - nisam imo pojma da je tako velika konkurencija.

Ja razmisljam izmedu info-neta i prohostinga

A je ko kad cuo za ove
http://www.e-thunder.org/

Vjerojatno cu na kraju uzet info-net…mislim, nemam pojma sta dobivam, ali sta da radim, idem po osjecaju. Ali definitivno znam da zelim nekog iz Hrvatske :smiley:

Ja vec duze vrijeme koristim, te sam vrlo zadovoljan sa HostGator-om…I iskrena preporuka od mene…Ujedno, ako se odlucite za njih, obavezno iskoristite dolje navedene kupone :

HostGator:

http://tinyurl.com/best-hosting-offer

Use coupon codes:

Hosting Discount of 10% off the package price:
25offeverything

Hosting Discount of $9.94 off the package price:
fulldiscount10

Preporuka za netih.net. Imaju manje hosting pakete, a i podrška se čini ok.

pozz

Ja imam ScalaHosting, dobri so. Uptime je dobar, možeš odbrati datacenter - U ZDA ili Europi.

I FatCow ima akcijo, na fatcow.com/secret upišite halloween za 10$/godišnje hosting.

S obzirom na naslov teme savjetujem dva hostinga

ili

podrška od 0-24/7 i vrlo kvalitetna
Naravno HR jezično područje

su ovo reklame ili što ?
tko bez novog upita odgovara na post star 2 godine ?

1 Like

[quote=“boss23, post:55, topic:1947, full:true”]
su ovo reklame ili što ?tko bez novog upita odgovara na post star 2 godine ?
[/quote] Zašto bi bile reklame?
Naslov teme govori nešto, članovi foruma imaju pravo na odgovr a na moderatoru je da zaključa temu ako misli da je potrebno. Dvije godine su dug period, vremena se mijenjaju, a možda čak ima i linkova koji uopće više ne postoje kao i host-tvrtki a možda ima i novih?
Ne znam što ti smeta, ovo ti je Offtopic

Reklama ili ne, post je u skladu s naslovom topica, stoga drži vodu :slight_smile:

Preporučio bih promo.eurosoft.hr a sad dali je reklama ili ne … :slight_smile: