Koji je vaš rekordni broj posjeta?

Baš sam naletio na babićevu objavu pa eto zanima me kako se vaše brojke kreću. Koliko ste imali najviše posjeta u jednom danu ili trenutku?

20ak u trenutku, 800 u danu. Poprilično sam siguran da mi je tih 800 donijelo više para nego njemu 80 000 :blush:

3 Likeova

Oko 3000 istovremenih korisnika, doduse imam screenshot od nekih 2300-2400 doma.
Dnevno se to popenje tipicno na 50-100,000 uniquea.

Ja sam par puta imao oko 3000 ali kad sam se reklamirao jos davno na jake fb stranice i one su mi to omogucile.
Sad imam sajt na kojem se vrti oko 100 ljudi stalno http://i.pics.rs/EKPBk

fake inspect element mogu i ja staviti 48190471847817489174

Trenutno 150 a navečer oko 300 se vrti kod mene :slight_smile:

O kakvoj stranici se radi, ako nije tajna?

Najviše 648 ljudi, a inače oko 250-350 ljudi se vrti…sve ovisi o tome kakav članak se objavi…

Dnevni autorski clanci; poprilicno poznata domaca stranica. Bagav screenshot; ne visim bas na analyticsu da uhvatim maksimum, osim kad uzivljeni autori pocnu dizat uzbunu :slight_smile:

2 Likeova

Eh sad mene zanima. Koji CMS, hosting i ovako malo informacija bez da odaješ detalje… Tipa starost domene, i jeli to broj posjeta kada puniš sa FB člancima ili ide tako prirodnim slijedom…

Edit: moj max je nekih 100 u isto vrijeme, dnevno naguram na 4-5k uv

evo direkt iz albuma sa facebooka, to je bilo prije 2-3 godine (whos.amung.us statistika)

12 mjesec 2011

4 mjesec 2012
https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/v/t1.0-9/577155_276796295741433_1397154653_n.jpg?oh=3a14d4c181de03e55f3e5743a435b1cd&oe=572D5C63

Mene zanima koliko zaradu imate na recimo 5k posjeta s Balkana, na jednoj stranici o pravilno prehrani imao sam posjetu od 3k-5k dnevno i zarada je u početku bila oko 10€ dnevno, ali kasnije je veoma pala i odustao sam od nje. Kakvo je sad stanje na Balkanske posjete?

Ja ti na 40k posjeta dnevno imam i po 15-30€ ali kao što i sam znaš sve ovisi od rpm-a ali ako se već ide na balkansku stranicu treba doći do dijasporaca, bez njih ništa…

1 Like

To mi djeluje veoma slabo, mislim da se možda bolje isplati početi ukoliko se već cilja na Balkan s affiliate zaradom, jer mislim da se s veoma manjom posjetom može zaraditi više…

Pa nije ti valjda 10€ dnevno stranica od koje odustaješ?
Koliko ti zarađuju onda one koje zadržiš?

Meni je na mojih 4-5k uv nešto ispod 10€. Sada dosta ispod ali čekamo 2 mjesec da se sve vrati na staro stanje. Pišem o jednoj stranici, slične tematike.

Dio je wordpress, dio je moje custom programiranje; po potrebi. Hosting je 5 VPSova; load balancer -> 2 cache servera -> 1 webserver -> 1 db server, sve apsolutno prilagođeno potrebama + CDN ispred. Mjesecni trosak je zaista zanemariv gledajuci jednako posjecene portale, a sustav sam projektirao za cca 15,000 konkurentnih korisnika (vjerojatno bi podnio i nesto vise).
Tipicna posjeta je konstantnih 300-400, prosjecne fb objave to podignu na 1500-2000, a ako nas prenesu drugi portali, ili neki clanak postane viralan, sta se događa na barem mjesecnoj razini, onda brojke odu u nebo.

.

Takvo da su svi domaći portali u minusu i predstečajnim nagodbama :smiley:

Moje trenutni max za sad:

Šta da ti kažem, za mene je ok, ako bude išlo gore hvala Bogu, znaš kakva je kriza kod nas na balkanu za posao, zato kažem hvala Guglu <3

vjerujem ti za ovo, dešava se :smiley:

Da li vam se povećava CTR kad vam članak ode viralno?
Meni kad počnu viralno pristizat Ctr se podupla, valjda ljudi vjeruju preporuci prijatelja pa su aktivniji na webu i više klikaju.