Koji mob do 2000kn

Eto, moze pomoć…
Sviđa mi se Galaxy S8, Huawei P30 Lite…a sad s drugim modelima nisam upoznat, koji preporučujete?

Polovan iphone 7, samo da ubodes ocuvan, a mozes. Pregledaj svaki ako treba. Zamijenis mu jos bateriju dodatno kad zatreba (u BiH 30 eura u ovlastenom servisu) i imas strasan mobitel.

Kakav iphone 7? Pa iphone 8 je vec zastario totalno hahaha. Gledaj kineze Huawei ili one plus neces se razocarat…

3 Likeova

zena mi ima iphone 7s i ne bih :slight_smile:

Xiaomi odaberi prema svojim potrebama. Imaš u tom rasponu modela za biranje

1 Like

Xiaomi redmi note 8 pro, na honorbuy 250 $.

1 Like

xiaomi redmi note 7 za 1000 i nešto kn ili malo skuplji 8 pro i nećeš požaliti.
Bio sam fan samsunga dok nisam slučajno upoznao originalnog kineza - xiaomi :slight_smile: . Dere brendirane telefone.
Poggledaj samo kameru koju ima 7. znači imam 48 mp. i fotke su perverzne i noću i danju.

Još jedan glas za kung fu mobitel, konkretno Xiaomi. Imam već dugo Redmi 6A i fotke su odlične, brzina OK, ma sve OK. Jedino klincima ne možeš objasniti da je bolji od njihovog skoro duplo skupljeg Samsunga.

1 Like

I još jedan za Xiaomi. Ja imam Redmi 8.
Trenutno je Redmi serija zaista best buy!
Pogledaj recenzije po webu.

Ja imam Huawei Honor 8X, prezadovoljan.

Xiaomi ili Huawei, u tom rangu od svakog imas po par modela, koji got uzmes, neces pogrijesiti.

Na kraju neočekivano dobio galaxy s10 plus :slight_smile: poklon iz firme

2 Likeova

Bolje da su ti neki dobar Xiaomi dali. I njima bolje (povoljniji) i tebi, da imaš telefon koji valja…

Ja imam iphone 6 i ne vidim što će mi više, super zadovoljan godinama. Treba mi za telefon, poruke, sat i alarm da me probudi. Eventualno kamera za okinut neku fotku i karta da se ne zgubim.