Koji sajt koristiti za prodaju stranice?

Pozz,
imam platformu staru 6 mjeseci, entrepreneurship nicha, subscription based. Ljudi dobijaju na mjesecnom nivou e-bookove. Oko 100njak subscribera trenutno, 15000 ljudi na mail listi.
Ovako je stanje sa zaradom:

  • Jan: 700$
  • Feb: 1100$
  • Mar: 1500$
  • Apr: 1900$
  • Maj: 2500$

Zanima me na kojoj stranici za prodaju je najbolje da prvo izlisam sajt. Do sad sam prodavao preko Empire Flippersa, al ne znam jel ima nekih drugih koje bi mi se vise isplatile, jer sajt nije mnogo star, a kod njih to utice na cijenu. Ne prodaje mi se za male pare jer je nicha evergreen, a ne mogu bas na vise odjednom, jer se krsi sa njihovim policyima. Ja sam radio SEO i sav traffic je organski, a preko 10 drugih sajtova i youtubera je radilo review, koje se izlistaju na googlu kada se pretrazuje ime sajta.
Do sada nisam placao reklame, mada mislim da bi to dobro islo, samo u jednoj fb grupi je placena objava, al nije bilo neke koristi od tog.

Mozes pokusati sa https://flippa.com/
Mislim da platforma uzima oko 10% provizije od prodajne cene sajta…

Moj savet je da sajt drzis kod sebe (ako ti vec dobro ide) bar godinu dana pre nego sto prodas, jer ipak starost sajta utice na cenu i na verodostojnost na neki nacin.

Gledao sam prije flippu, nisam probao, jer kad otvorim svakakvih stranica ima, ne djeluju profi. Empire flipers ima mnogo provjera i dokaza da predas, tek onda ti dozvoljavaju listing. Oni uzimaju 15%

Probaj investors.club oni su profi…

hvala ti, naletio sam i na https://acquire.com/ pa cu istrazit

U kojem cjenovnom rangu prodajes web x?, mozda bi ja kupio…
Javi se na pm

Ne mogu znati, jer ne znam kako da uzimam prosjecni mjesec, stranica je u rastu i ne zelim da mi prosjecna se mjesecna zarada uzima ovih sad 1500$ i da se ona mnozi. Stranica je samoodrziva, nema nikakvog posla na njoj, ebookovi spremni za naredne 2 godine. Ono sto mi je cilj je x36-48, jer mislim da i vrijedi toliko, a plus mailing liste iz te niche su poprilicno skupe, a moja je organska.