Koji servis izabrati za sajt sa slikama?

Pozdrav, koji mi servis preporučujete za koristit na sajtu koji služi za upload slika, vodeći je na domaćim prostorima zadnjih 4-5 godina, a pofino trafika imam.
Pokušao sam propellerads, ali mi oni nisu baš nešto… Najviše bi mi pasale slikovne reklame…
Adsense ne dolazi u obzir jer imam dosta golotinje na sajtu, a teško to mogu filtrirat, msm postoje filteri već, ali ima naroda, ne obazire se uopšte na to, tako da moram dnevno najmanje 500 slika tako obrisat, ili flaggat kao unsafe…

pokušaj sa PopAds ali sa anti adblok kodom, koji ćeš redovno apdejtovati (jednom dnevno)

zasto da ga apdejtuje jednom dnevno kada moze ubaciti popads fajl i include do tog fajla u head … onda se automatski mijenja bez icije intervencije

slikovne reklame … može li native ads? adnow.com? mgid.com?

Možda zbog page loada?

ne znam sta pricas, ja koristim popads fajl sa includeom pola godine ništa mijenjao nisam

Zar se ne sređuje upravo pomoću include fajla u headu od ad koda page load (msm bolje je includat pojedine js skripte kao fajl, nego ga direktno insertat), prije nego ga pejstaš direktno, nego… ček zbunio si me… Na šta si mislio i zbog čega da radim redovno apdejt?