Koji su vaši ciljevi za 2017-u godinu?

Moj ciljevi su : Smršat 12kg,početi trenirat kickbox,sredit apartman (trenutno je samo uziđan),zarađivat 50$ dnevno.

Koji su vaši ciljevi?

Moji ciljevi su : ponovno ići u teretanu, manje raditi, napokon promijeniti playlistu na mobitelu, napokon početi sa svojom to do listom (popravci po kući i autu) i ono što mi najviše fali naspavati se ko životinja :smiley:

moji su slični kao kod autora, samo što bih izbacio kickbox i taj apartman, bilo bi lijepo kad bi se ostvarilo ovo prvo i posljednje :slight_smile:

Kupit auto, odselit se od doma i zarađivat preko neta dovoljno da si pokrijem stanarinu i rezije :smiley: i pocet se bavit nekim hobijem, jos trebam otkrit kojim

  1. Pronaći vremena i angažirati se na internet sales marketing, pojačati istim trenutnu zaradu.
  2. Koristiti traku za trčanje koju sam kupio na ljeto i nisam koristio ni 30h :D.
  3. Ući u ozbiljnu vezu, tako da za 2018. mogu planirati brak, već ulazim u 28.
  1. Da povecam zaradu za 50%
  2. Posto sam uspio dostic cilj da mi obim ruke bude 47 sad mi je cilj da bude 50 na 48.5 sam trenutno.
  3. Da poboljsam noge kako bih bio kompletan.
  4. Da doktoriram Laravel, i nesto tipa Vue, i vremenom bih volio da naucim Swift ili nesto tipa React Native.
  5. Da prodam sve domene koje sam trenutno namjeravao :slight_smile:

Hahaha, obim ruke 50. Imao sam ja odavno tih 47 i da budem iskren, svi su se divili ono kad vide moje ruke i to je nesto prvo sto zene uoce, a evo me sad (nisam merio odavno), al mozda sam na oko 35 (lupam, ko zna koliko je), a stomak (salo, nije naduven, pocelo da raste), nisam bio u teretanu, 6, 7 godina.
Taj obim sam imao skoro pa na prirodan nacin, uz veoma malo proteina.
Kako sam bio zilav i jak, jojo. Secam se na selu, u komsiluku, svinjokolj, ja se ukrstio sa veprom (150kg), uhvatio ga za usi sam i podigo po vertikali, nije mogao da mrdne, svi ljudi stali da zevaju. A evo me sad, nisam nizasta :slight_smile:
Sceko ne preteruj, dosta ti je tih 47.

Cilj mi je da bar malo izdefinisem misice, da skinem salce, teretanom i trcanjem.
Naravno, da vise zaradim nego ove godine.
Da pokrenem jos bar 3 do 5 sajta.
Da se skrasim.

1 Like

Pa volim ovo po malo, jer ocu mi je ruka 53 pa vazda sam zelio bit kao on, a evo danas mjerih 49 ipo posle treninga ruku. Ide to fino, i posle definicija da se kompletiram pred ljeto.

Nego nas ovi racunari unistise sve, prolupali smo totalno :slight_smile:

1 Like

jbte jel ovo fitness il wm forum hahha… men je cilj ko i svake god… postat bogat i slavan…

Više znanja, više para … ukratko :stuck_out_tongue:

I koliko ce tu da bude sala, a koliko cistog misica ?

53cm cistog misica (8-10%bf) izgleda ogromne i potrebne su godine vjezbe - ono krkansko povecanje ruke, to je potpuno druga stvar i ne toliko zanimljiva :slight_smile:

Al samo naprijed, fitness je super stvar :slight_smile:

Koji crni fitness to je body building zna se sta je fitnes :slight_smile:

Malo hemije malo magije :slight_smile:

1 Like

Cilj mi je napravit jedan veci authority affiliate sajt koji ce zaradjivati vecu svotu,jer postojeca dva zaradjuju ali je uzak niche. Takodjer prodat cu neke stranice koje slabije zaradjuju tako da nemam vise 25 stranica od kojih zaradjuje njih 5-6 a ostale neku sicu,tesko je to sve pratit,updatetat sa novim sadrzajem itd.

Cilj je poceti zaradjivati, koliko toliko.

Da u 2017 konačno upoznam Dragicu 5 km udaljenu od mene.

6 Likeova

Nasmijao sam cijeli ured muških… Žene gledaju i “ne kuže”…

:slight_smile:

1 Like

Romanticno, nema sta :slight_smile:

Meni je cilj da sto manje radim, a sto vise zaradim :slight_smile:

Pokrecem jos 5 Amazon sajtova, tekstovi su spremni, samo jos da ih objavim, i bicu zadovoljan kada budem imao 20 dolara na dan njih. Pa dobro, moze i 25 dolara na dan.

evo da i ja budem u trendu i ja cu na amazon haha

cilj 100 dolara dnevno, rok 12-18 mjeseci.

jest da sam tak nesto i za ovu godinu planirao, pa manje vise nisam ni krenuo.

nova godina, nova nadanja :+1::moneybag:

Kome vi prodajete stvari sa Amazona, sigurno strano tržište?