Koji Wordpress plugin za komentare na news portalu?

Pozdrav,
zanimaju me vaša iskustva, koji koristite WP plugin za komentare? Koji je najbolji i zbog čega?

Trebam što prije odabrati neki, ali se ne mogu odlučiti. Znači treba biti neki sa više funkcija, da se može like, dislike…i slično. Ne treba mi nešto jednostavno, nije problem koliko košta, ali da fercera dobro i bude zadovoljstvo koristiti ih.

Hvala

1 Like

Jesi li probao wpDiscuz?

Nisam do sada niti jedan koristio, ali jesam gledao desetak njih…da taj ‘‘wpDiscuz’’ mi se svidja. Pored njega i ‘‘Thrive Comments’’.

Do sada sam izdvojio ta dva, možda ima još neki dobar, ali nisam našao. Koji je po tebi bolji? Koji da odaberem?

Ja sam koristio neko vrijeme wpDiscuz, ima bas puno funkcija i mislim da svaka ima opciju “on/off”, ali sam ga maknuo, nije bilo komentara pa sam skroz iskljucio komentare, kad bih sebi pravio, njega bih korstio.

Ovaj plugin ima dosta dodataka koji se plaćaju, tako da se može nadograditi da bude još bolje. I ovaj drugi Thrive Comments, isto dobar…ne znam šta odabrati, a ne bih da pogriješim…

Nadam se da će se još neko uključiti u diskusiju :slight_smile:

A zasto od wp ne valja?

Stavi Facebook komentare.

1 Like

Na tim komentarima se ne moze ostavljati like i dislike za komentare…a jos i mnogo opcija.