Koju aplikaciju/platformu koristite za šerovane sajta na društvenim mrežava?

Koju aplikaciju/platformu koristite za šerovane sajta na društvenim mrežava?

1 Like

Neki pisu da takav nacin objave imaju manji doseg publike i link brzo ode na spam… :thinking::thinking::thinking:

Pa koristim hootsuite, ali ne planiram jos dugo jer su dosta poskupeli, za pro plan 75$ dok ranije bilo nekih 9$

1 Like

Sigurno ima nesto slicno da radi isti posao kao hootsuite

Prije sam koristia Buffer, sad vecinom SocialBee

Pa ima slicnih platforma mada su svi nesto digli cene

Kako ti se čini buffer?

Odlican, samo firma za koju radim me prebacila na SocialBee

kuko.io vec jako dugo

1 Like

Desi se nekad da ne zaljepi link?

desavalo se par puta, al generalno solidni.

Kuku.io koristio dugo i nedavno nisu 24 sata radili (desavalo se i prije) da su makar poslali mejl sa izvinjenjem ili obavjestenjem da imaju neki problem pa ajd i nekako… i predjem na Social Champ, malo su skuplji ali zasad odlicno radi.

Kad se koriste ovakvi alati i zaljepi link na 30 stranica…hoce biti spam?

Postcron koristim zadnjih 5 godina

Ja delim na 30 stranica… Ako su tvoje vlastite stranice ne smatra se spamom bar tako mislim

Radis facebook instant ?

Ne radim. Zašto pitaš?

Kao instan vijesti bolje prolaze pa zato pitam

Bio je neki naš forumaš napravio platformu za dijeljenje na društvenim mrežama ne znam da li je još uvijek to u životu.

Ja kada sam dijelio to po društvenim mrežama prije 3-4 godine imao sam na svom hostu kupljenu skriptu sa themeforest-a.

1 Like

Na trzistima i dalje postoji Mass Planer nalog koji i dalje ima mogucnost koristenja tih servisa i tool-ova u samom Mass Planeru
TOOL je ugasen od strane instagrama.
Iskreno tu je sve sto vam treba za sherovanje , nacine , od do na social pozadinama.
Novi acc nije moguce kreirati.