Koju banku koristite?

Zdravo drugari, vi koji zaradjujete novac preko interneta, a posebno me zanimaju i ovi sto primaju preko Adsense-a novac, koju banku koristite i koje su proviziije tj koliko vam banka uzima kad vam stigne novac ?

Ja sam bio u UniCredit banci i sve je bilo dobro do 2019te, do kad su uzimali samo 5 eura, a nakon toga su poceli dodatno da uzimaju 5e+15e, naravno ovih 15e bi se mjenjalo, nekad je bilo 22e, nekad 24e, izgleda da su uzimali po zelji pa sam naravno zatvorio racun i sad trazim novu banku.

Western union? ( Nema veze s bankom)

Gledam malo sad Western union, znaci kad ti neko salje novac, on placa i troskove slanja a ti samo dodjes podignes svu sumu i to je to ?
Kakva su iskustva, ima li zastoja ili sve ide glatko ? Jel bilo problema ikako ?

Za primanje novca iz inozemstva već duže koristim Revolut, tečaj bolji nego u banci i troškovi su jako mali

1 Like

nisi napisao iz koje si države

u bih sparkasse, intesa ili raiffeisen (za raiffeisen ne garantujem, znaju i oni da gule)

PBZ, Hrvatska, nema provizije.

Izvinjavam se, BiH je u pitanju, interesuje me najvise za Adsense
Cuo sam za Intesu i Raiffeisen da su OK al sam se dosao raspitati da mi neko ko bas prima od Adsensa novac napise na koju banku

Kod Unicredit banke je sve bilo OK do pocetka 2019te, nakon toga haos.

Revolt nema za Bosnu i Hercegovinu još :expressionless:
Dali je moguće napraviti Virtual karticu i potvrditi pp i ako si iz BiH npr stavim lažnu lokaciji njemačku?