Koju tematiku za oglase stavit?

Naime site je o crnoj kronici i nesrećama( auto, avio, sukobi, bizarne, celebrity, sportske itd…) kao recimo portal o nesrećama…Šta mislite ljudi koji čitaju na kakvu tematiku oglasa bi najprije kliknuli? općenite oglase o svemu ili da stavljam reklame za tematiku site-a npr…accident news? Site je na engleskom…

hvala, pozz

Google ti možda neće odobriti takav sajt. Google zabranjuju oglase na sajtovima koji prikazuju nasilje itd. moje mišljenje, nemoj me uzet za rijeć!

nije to nasilje tipa da vidiš kako nekom sijeku glavu, već ko na indeksu kad pročitaš vijesti o bombašu samoubojici iz Pakistana…ja stavljam te crnjak vijesti iz svijeta koje objavljuju i strani i domaći mediji…ja već imam adsense na njemu samo kaj mi prikazuje neke glupe oglase… a zamisao site-a je sve vrste nesreća na jednom mjestu…

by the way
http://xlcrash.com

Pa zašto ne staviš i jedinice veze na site pa ćeš imati i relevantne oglase? Ovako ti se koliko vidim 50% prikazuju oglasi javnih službi od kojih nemaš zarade

stavio sam u tekstove jedinice veze, a pokazuju mi iste p…e!!! napravio i targetable channele i stalno isti oglasi…neka ideja šta da stavim u kanale??? i da li mi je dobro da oglase imam u tekstovima???

tnx, pozdrav