Kolika je zarada?

Ajde ako nije tajna, zanima me kolika je okvirna dnevna zarada putem adsensa za sve vas s puno (50-100++) domena?

ja imam puno domena al na nijednu još nisam stavio adsense, al kad bi stavio mislim da na jedno 50 domena moglo bi se skupit dosta dolara

ovoga, sry ak je mal njubovsko pitanje, nov sam u ovome, jel tih 50 domena ujedno znači i 50 stranica ili 1 glavna i 49 poddomena :S

50 domena ne znaći stranica ni podstranica, nego domena bez sadržaja. Imaju li te domene posjeta kad si samo uvjeren da bi zaradio?

pih…kome jos trebaju posjete da bih zaradio…to buraz registriras i leti samo:ljuger:

ništa ne znači 50 domena…treba napraviti par dobrih projekata i to je to…jer jedan sa 50 000 posjeta nosi puno, a 50 stranica s 10 posjeta gotovo ništa

To uglavnom zato jer je 50.000 > 500 :yo:

Bolje 2 solidna domena nego 10 osrednjih… :slight_smile:
Manje posla, više se fokusiraš na sajtove a zarada će biti veća…
Jedino ako imaš nekoga da radi za tebe tih 10 domena…

fala na odgovorima, uglavnom mogao sam mislit da je važnija kvaliteta od kvantitete

Ovo ne važi samo za ovaj posao, nego je i uopšteno u poslovnom svijetu tako.

Kvaliteta na internetu! Teško, ako misliš zaraditi bolje se baci na kvantitetu.

http://hecoo.weebly.com/

Ukoliko se ne misli striktno na zaradu od praznih domena (adsens za domene), moje je mišljenje malčice drugačije.

Kada se orijentiraš na adsense kao primarni izvor zarade onda NE ŽELIŠ imati kvalitetan sajt. Pod kvalitetan se podrazumijeva onaj koji će donositi full informaciju i posjetitelj neće imati želje klikati po google oglasićima. Tada se orijentiraš na optimizaciju sajta i sadržaj koji drži vodu (čitaj: donosi posjete).
Za taj tip zarade mudro je imati nekoliko web sajtova jer nikad ne znaš kada će netko uskočiti na bolje pozicionirano mjesto i odnijeti veliki dio kolača.

Ako je zarada od regularnih oglašivača onda je strategija “malčice” drugačija. :slight_smile:

Ovaj hecco spama po svim živim temama, hoće to netko riješiti?

nije to jedini razlog…jer se lakše radi i branding sajtova ako je jedan jači nego 5 slabijih a ima i još puno razloga za to…znači da skratim lakše je zaraditi s jednim sajtom od 10 000 nego s 10 sajtova s 1000 posjeta na svakom. pozdrav

[quote=“trnac”]Ukoliko se ne misli striktno na zaradu od praznih domena (adsens za domene), moje je mišljenje malčice drugačije.

Kada se orijentiraš na adsense kao primarni izvor zarade onda NE ŽELIŠ imati kvalitetan sajt. Pod kvalitetan se podrazumijeva onaj koji će donositi full informaciju i posjetitelj neće imati želje klikati po google oglasićima. Tada se orijentiraš na optimizaciju sajta i sadržaj koji drži vodu (čitaj: donosi posjete).
Za taj tip zarade mudro je imati nekoliko web sajtova jer nikad ne znaš kada će netko uskočiti na bolje pozicionirano mjesto i odnijeti veliki dio kolača.

Ako je zarada od regularnih oglašivača onda je strategija “malčice” drugačija. :)[/quote]

Kazes ne raditi kvalitetne sajtove za adsense? Nego osrednje? ili retro da se vise klikce na reklame?

Gdje onda zaraditi na kvalitetnom siteu? Kako naci oglasivace ili na koji nacin uzet paru?

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja