Koliki je broj posjetitelja tvoje web stranice više nije tajna

Dakle, vi meni date samo link vaše web stranice a ja vama napišem koji broj posjetitelja ima vaša web stranica. Dakle, prosječan broj posjetitelja u zadnjih 6 mjeseci. Može na pm ili ovdje javno.

Potpuno besplatno naravno,

Osobe koje imaju 19 unikatnih posjetitelja dnevno neka ne šalju linkove :slight_smile:

Istinite priče

jako malo, ispod 3000 mjesečno

Imaš poruku … tih 20 znakova

odgovorih ti… javi jel točno

Rekao si 20 tisuca ok bio si blizu ima 18500-19000 varira. Kako to saznaš ako to nije tajna?

Nezz koji ti to alat imaš. Meni Google AdSense kaže da imam cca. 700 - 1.000 dnevno, što će reći, više od 20.000 . 30.000 mjesečno, znači 10x više nego što si naveo :slight_smile:

U svakom slučaju hvala :wink:

isprobavam neke svoje šeme… al ovdje sam htio testirati na par ljudi…
ok ne mogu pogoditi baš 100%

adsense ti kaže? ne razumijem…

Google Adsense nije nikakvo mjerilo za posjetu i ne znam gdje ti to vidis broj posjetitelja u Adsense sucelju. Exd, imas PM :slight_smile:

1 Like

Ispravka i isprika, malo sam se zaletio :slight_smile: Tamo ne prikazuje posjete nego prikaze stranice.

Opet si se zabunio. Ne prikazuje niti prikaze stranica, vec oglasa.

@Exd koliko posjeta ima geek.hr?

Ja sam nedavno koristio alat koji je jezivo dobro pogadjao broj posjeta ali nikako da se sjetim imena sad. Ne znam na osnovu cega pogadja. Alexa je zesce nepouzdana, a Analytics podaci su privatni.

Alat za provjeru posjeta kod sajtova i aplikacija, dosta precizan:

4 Likeova

745 tisuća (još dvadeset znakova)

Eh da, bio je similarweb. Procjenu posjeta za vecinu sajtova je manje za 10-20% od realnog ali pageviews i minute provedene na sajtu nevjerovatno tacno odredjuje. Zbilja nemam pojma kako.

edit: ali evo za jedan sajt mi je omašio dobrano. Trecinu posjete od realnih.

nije losa ova similarweb… za moje dost tocno veli… a kak se zvase ona neka srpska stranica za seo parametre nesto tools.rs il tako nesto ne mogu se sjetiti vise…neko kratko ime na t…
…sjetio se tutor al cini se nema tog vise…

Briem da je taj similarweb neki googleov alat …mislim bubam, ali nemam pojma kak bi on mogao znati takve podatke. A druga stvar, dok su se učitavali podaci…u gornjem lijevom kutu se pojavila na isti način napisana informacija da se učitavaju podaci…isto kao što je pisalo do nedavno na gmailu :smiley:

Where does SimilarWeb get the data from?
← Our Data
Our data come from combination of our powerful crawler and click-stream data from our proprietary panel of tens of millions of users who have installed our apps. We always try to make sure that our panel will be big and diversified.

Our panel is several times bigger than traditional panels. This allows us to learn about every website, big and small, and overcome the statistical errors that are typical of smaller panels. We implement Big Data technology on our data center consisting of dozens of high-end servers to analyze the resulting tens of terabytes of data.

Once we have collected volumes of raw data, we use statistical analysis and machine learning techniques to generate actionable knowledge. Our data is taken from diversified sources, then intelligently combined, normalized, and extrapolated upon to represent the entire internet population. Our data is analyzed continuously and aggregated on demand so we can immediately deliver accurate traffic details on every website.