Koliko Bandwitha natucete na Internetu?

Koliko bandwitha potrosite?

Meni ce ovaj mjesec biti rekord, ili prosli mi je bio rekord, jedan od ova dva ce biti rekordni s vjerojatno blizu 1 terabajta.

oko 150GB max mjesecno za 4 websajta

Ne, ja pitam za kompjuter, doma koliko natucete to sto ste online.

Ahaaa, hehe. A tu sam i ja negdje. Oko 700 GB do 1 tb

Aha, znaci nema nikakvih problema? Jednom mi je bio operater pa mi je onako iskomentirao da dosta interneta koristimo a radilo se o 400GB cifri.

A to ti je sve od operatora do operatora. Sada mislim da nemaju nikoji bas neku granicu. Jedino ako sada predjes neki 10TB , ono pitaju radi interesovanja, u sta ti ide tolika trafika, iako u principu mogu sve vidjeti, track.

prošli mjesec potrošio 230 GB prometa. H1 140 kn/mj (internet+tel)
Solidno uz brzinu od 13 Mb/s :slight_smile: za jednu prčiju od provincijskog sela.

Ja to ni ne pratim .

Prosli mjesec 230GB, od kada sam prestao koristiti torrent jako malo prometa trosim :innocent:

Torrent ne koristim godinama.

Jel ima neki razlog zasto ne koristite torrent? Jel koristite nesto drugo?

Netflix za serije/filmove, crunchyroll za anime.

Do nekih 70GB, isto ne koristim torrent odavno, a i kad sam koristio to je bilo jako rijetko.

Ni ja to ne pratim, gde mogu da nadjem da vidim?

A tek je 11ti, joj

Pa u biti nemam potrebe. Ne znam za što će mi osim za neki piratski sadržaj koji neću da imam.

Ako imas nekakav racun na stranici svog internet posluzitelja, vjerojatno tamo mozes naci statistiku spajanja, ukljucujuci i ukupni promet.

Da li neko iz BiH zna kako provjeriti koliko sam potrosio neta :smiley: BHTelecom MojaTv full paket mi je al nmg na sajtu da nadjem :smiley:

https://www.bhtelecom.ba/portalback.html

Tu se loguj.

53GB 10 dana :smiley: