Koliko dnevno radite na sajtovima?

Zanima me da se mogu usporediti sa drugima. Znaći efikasni rad dnevno na sajtovima. Tu ne mislim na one koji rade za druge u firmi. Može i napomena na čemu radite, (adsense, neki ozbiljniji projekti, freelancer…) i jeli vam web jedini i primarni posao i što vas sputava da radite više.

Recimo meni je web primarni posao, drugo ništa ne radim a radim možda 3-5 sati dnevno efikasno (donekle) iako sam na netu duplo vremena ne mogu se natjerati. Pogotovo ljeti sada, kompjuter me uspava i nikako se ne mogu natjerati.

Pa sada kada sam startovao sa novim sajtom izdvojim oko 2 h dnevno za ubacivanje informacija :slight_smile:
AKo nastavim ovim tempom trebace mi oko 10 dana da ga pustim u full :slight_smile:

Sad u zadnje vrijeme, radim uglavnom od jutra do večeri. Ne radim na svojim sajtovima, u smislu punejna sadržaja. Iako imam par svojih sajtova, svi su na pasivnom modu i donose nešto sitno zarade (200 - 300 kn mjesečno) ta dva koja nešto vrijede.
Uglavnom, radim na svojim WordPress temama (za prodaju) i freelancing na Elance i raznim forumima.

I ja se često uhvatim da zalutam, pa malo ovdje malo onje, ali mislim da je to normalno za sada, pošto nitko ne može raditi skoncentriran 0-24

Student sam tako da mi je web hobi. Trenutno radim na sistemu privatnih poruka za sajt iz potpisa, ali većinom radim noću dok u ljetnim danima 2 sata maksimalno.

ne radim puno, zaradjujem mnogo, strah me da ce kad tad ovo da mi se obije od glavu i postane obrnuto :smiley:

nesto “web programiranja” i to mi donosi oko 300-400eura mjesecno, premda mi to nije prioritet bas, bolje ista nego nista, nekad ne radim nista danima, nekad po 10-ak sati dnevno, ovisno o volji…

ono za sto se pripremam jeste programiranje puno većih standalone aplikacija i mobilnih aplikacija za android platformu no nikako da se uhvatim malo više Java programiranja, ne znam koliko će mi ovo donositi love, ali se nadam povećim iznosima…

uglavnom web siteovi su mi samo usputna zanimacija i jako dosadna, više uživam u pravljenju većih web aplikacija kakve sam do sada izradio 2, a treću trenutno razvijam, no one mi ne donose direktno lovu ali indirektno da…

provodim ostalo slobodno vrijeme na učenje programskih jezika, trenutno nesto brljam s Javom, a i ponovno sam se uhvatio c++ programiranja, nakon nekoliko godina pauze…

Ja sam ti burazeru svo svoje slobodno vrijeme koje provodim na racunaru upro u Oklop sve sam projekte neke svoje pogasio niti cu vise da se opterecujem necim drugim samo ono sto donosi kintu jer od onoga mozda cu jednog dana uzimat ako uspe projekat nema nista jer je sve to mozda jednog dana.

nemoj se žalit :smiley: joj što volim onaj režim kad svi rade a ja ležim :smiley:

Kad završim s zidarijom, malerajem, pičenjem pločica, gips kartona danju, i kad klinci pozaspu, maltene svaku noć odvojim oko 2 do 3 sata na web (ali skroz opušteno). Trenutno me hebe Java (uh što ju nevolim) i Netbeans IDE. Fala bogu završio sam prepravku POS kase rađene u Javi i Derby bazi za pizzeriu i sad (trenutno) uživam u testiranju novih mogućnosti. Kasa je perverzija (samo što sama ne kuha kavu), ako kome zatreba…:slight_smile:

[quote=“Bugi”]
Recimo meni je web primarni posao, drugo ništa ne radim a radim možda 3-5 sati dnevno efikasno (donekle) iako sam na netu duplo vremena ne mogu se natjerati. Pogotovo ljeti sada, kompjuter me uspava i nikako se ne mogu natjerati.[/quote]

Pa to je i neki maksimum, možda do 6h dnevno. Moguće je raditi i više ali to ne ide na duge pruge.
Inače kroz tjedan odradim 4 dana fokusirano ostatak ako i nešto radim usporim do kraja. I to mislim da je previše.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja