Koliko dođe tuženje nekoga?

Odvjetnik mi je rekao da nije problem tužit nekoga jer svatko može tužit svakoga i da bi njemu bilo u interesu da mi odemo na sud i da dam desetke tisuca kuna, ali na pitanje sto zelim postici s time odgovorio sam da zelim da plati kaznu zbog nepravde, njegovo odgovor je bio ako zelis vratiti sve na pravovaljanu oporuku to je nemoguce s ovom tuzbom (a to nisam ni htio), on moze ostati bez posla medutim stvar u tome je kao sto sam napisao to su deseci tisuca kuna, dokazivanja tko je sto i kako radio s mogucnoscu gubljenja je jako velik rizik.

Ako makar se makar malo obogatim na crypto valutama ili na poslu sto bi trebao nakon nekoliko godina onda cu sigurno tuzit, jer ovako dok nemam tu svotu novca je jako rizicno upustati se u ovakvo nesto. Ne razumjem se u zakone, ali znam sto je pravda i racunao sam da ce to biti lako dokazati pogotovo sa svjedocima i njegovim greskama u rijesenju medutim problem je moj potpis.

Kao sto sam vec rekao moja je greska sto nisam citao, a potpisao sam jer ako se nicega nisam odrekao to nece ni biti u rijesenju, ali eto ucis dok si ziv.

Sto se tice ovakve nepravde, davno sam cuo pricu od djeda gdje se u njegovom mjestu postari bacali pisma u more nebili dobili nesto, plati se postaru pice, a ovaj dobije zemlju vrijednu preko 10 000€. Dan danas mi stara ide na sud jer je jedna zena krivotvorila potpis i kasnije njezina djeca sagradila pumpu i kafic, iako se tu radi o 1/10 krade zemljista, sa dokazom da je potpis krivotvoren itd dan danas se bori za to i to je jako zalosno sto se u svijetu dogada. Ako je javni biljeznik tj odvjetnik kriv, pa sto se ne moze dati drzavi svi dokazi i da drzava tuzi njega nego ovako ides tuzit nekoga koji ima brdo love, a kako je zemlja pokvarena i vuku se razne veze to postaje jos gore.

Žalosno je to prijatelju ali pomoć od države nemoj očekivati nikad baš NIKAD! Pogotovo ne u lijepoj našoj zemlji Hrvatskoj…

Da, jos ako tuzi mogao b i biti tuzen samo zato jer tuzi, nebi me cudilo…

1 Like

Logika u ovoj smješnoj državi je da nema logike…