Koliko naplaćujete po stranici?

Pozdrav WM-ovci, vlasnik sam jedne web agencije koja radi u Hrvatskoj, i imam veliki broj upita za izradu stranica koji mi dolazi (2-3) upita dnevno, ali imam problema s konvertiranjem tih upita u novac. Naime po nekoj statistici na 20 upita jedan plati. Svi postojeći klijenti su 100% zadovoljni s odrađenim poslom, i preporučuje me dalje, tako da pitanje kvalitete očito nije u pitanju. Zanima me da li je razlog slabog konvertiranja cijene usluge, ili pak nešto drugo. Koliko vi naplaćujete po osnovnoj web stranici, internet trgovini, ili pak custom rješenju?

Cijene izrade kod mene za osnovnu stranicu se kreću od 300-500€, zar je to skupo našim tvrtkama?

zasto ne pitas te koji su odustali… nekak mi se to ne cini losa konverzija…a opet mozda bi trebo imat jednu ponudu s nizim cjenama… cito sam negdje da je dobro imat tri ponude… srednju koju ciljas neku jeftinu s minimalnim featurima i neku ekstra skupu za koju ce uvjek neko zagrist…

Pozdrav hvala ti na odgovoru, većina ljudi koja me kontaktira ostavi samo mail, te se nakon ponude više ne javlja (ne odgovaraju nazad), tako da mi je teže doći do povratne informacije. Kaj se tiće paketa koje si naveo, korisnik ispuni upitnik pošalje par stranica konkurencije, opiše kaj mu treba i na temelju toga mu ja dajem cijenu. Sada je pitanje da li je cijena preveliika, ili je problem u nečem drugom?

nekak mi se cini da su korisnici sve lijeniji i lijeniji cak i kad je u pitanju opis… a i opis podrazumjeva da vec ima neke ideje sta bi htio a ima dosta onih kaj to neznaju ili samo traze opcije…ak imas mejl adrese tih kaj su se prijavili napravi im malu anketu i ponudi neku nagradu za rjesavanje pa ces dobit jasniji feedback… cjena je sigurno faktor al ne znaci da su osli kod konkurencije… izanaliziraj njihove cjene pa se tu uklopi…