Koliko odjece imate?

Jel imate puno odjece? Ja neki dan instalirao neku inventory aplikaciju tako da tacno znam koliko cega imam posto imam svega previse - sigurno 30-ak majica kratkih rukava od kojih aktivno nosim mozda 10. Kosulja sigurno 15-ak, aktivno nosim mozda 4.

Nervira me tolika odjeca, ormari puni a realno mi toliko ne treba.

O djecijoj odjeci i zeninoj da ne pricam.

@steelmaiden, uspio sam naci dugme za novu temu. Malo je na cudnom mjesto.

2 Likeova

jesi uspio prebrojiti cipele od žene? :smiley:

Jednom sam brojao šalove, više od 60 komada.

4 Likeova

ja imam odeće kao :herb: adam :joy:

1 Like

Ja sam u posljednjih par godina dobro srezao količinu garderobe, bezveze masa stvari skuplja prašinu. I baš je dobar osjećaj kad se malo prostora napravi.

Skoro nađoh u ormaru dvoje lanenih lača sa etiketom koje sam ja baš dugo tražio đe mogu da kupim.

A tek kad se čoek krene selit vidi koliko je govana nepotrebnih tokom života navuko

3 Likeova

Ja imam ovako nekako kontam da ovo spada u “da imam manje odjece” klasu:
3 hlace
3 trenerke i 3 sorca
3 majice dugih rukava
4 majice kratkih rukava i 4 polo majice
3 kosulje
2 patike i 2 cipele
2 duksa
2 dzempera
2 jakne (deblju i tanju)
i
10 gaca i potkosulja :slight_smile:

Realno bih rekao da upotrebljavam i koristim sve.

Rekao bih i da mi je zena umjerena sad @bobo_1 napisa da njegova ima 60 salova, moja ima mozda 2 :slight_smile:

1 Like

Nisam sam sebi ništa kupio od kako sam se oženio. Generalno žena vodi brigu o tome.

Što se tiče garderobe nisam zahtjevan svejedno mi je da li majica bila Euro 2008 ili neka markirana svejedno sam u kući.

Što se nje tiče garantujem da ima 30-40 parfema dok ja imam 3 logično ona ih kupila :rofl:

Mora biti da nesto kupis sam. Kako ti potrefi obucu?

Ja nemam nijedan parfem, a zena ima mozda 2. Od higijene i kozmetike koristim samo sampon, sapun i pastu za zube. Brijem se i sisam masinom.

Svu odjecu volim da nema znakove, jer me niko ne placa da pokazujem njihove reklame unaokolo.

Da. Obuću kupujem sam, ma da posljednje cipele je ona kupila :rofl::rofl::rofl: