Koliko traje ograničenje oglasa na adsensu?

pa potrajaće sigurno verujem bar 15-ak dana možda i više , ako rade na principu koliko im treba na primer kada na novom sajtu daju odobrenja za adsense oglase

Meni se isto desilo. Ja samo uđem u Centar za pravila i tamo bude link objave, onemogucim oglase samo za tu objavu, posaljem na pregled i u roku 24 sata sve bude ok. Posto u centru za pravila nije bilo oznaceno da se ‘mora’ ispravit, ja sam samo oglase zabranila.

1 Like

Ja na primer nikad to nisam radio nego pustim google adsense robbot da to “sažvaće” još jednom. Nikad nisam predavao na ponovni pregled Posle toga ako i ima kakva neregularnost vezana za objavu i reklame ona prosto nestane za 24h ili par dana

1 Like

E i ja ću tako ako se bude desilo ponovo. Ja požurim da to odmah riješim, a eto nisam znala da se može i sačekati.

Ma može tako…(u većini slučajeva) meni se pre par meseci desilo na nekoj objavi (članku) na sajtu o muškarcima i članku o žernama google me obavesti smanjeno prikazivanje oglasa ili oglasi se neće prikazivati na (takvoj) stranici zbog sekusalnog sadržaja a nigde ga nije bilo niti pomionjalo. posle 2-3 dana sve regularno.
Ili sam imao slučaj članak o ovcama gde je google robot proglasio članak kao sekusalni sadržaj :joy:A priča je bila u vezi retke vrste ovce

1 Like