Koliko treba da se vide promjene u poziciji nakon backlinkanja?

Ovako, znaci koliko dana treba proć da bi vi vidjeli
promjene u pozicijama(rankovima) na google tražilici
NAKON backlinkanja ?[indent]__________________
[color=green][size=4]Naslov promijenjen za smjernicu autoru pri otvaranju budućih tema.

• tsereg[/size][/color][/indent]

Na to ti nitko ne može dati odgovor. Možda nakon par dana, možda nikada a možda krene i na gore.
Jedan link možda neće ni imati učinka bez drugih linkova, nema tu pravila. Ne zamaraj se time.

A ovisi i o tome koliko su konkurenti u međuvremenu dobili linkova, koliko su unaprijedili sadržaj… i razne SEO fore i forice.

Ne znam da li si čuo za SEO gurua?! probaj njega pitati :smije:

[quote=“Bugi”]Na to ti nitko ne može dati odgovor. Možda nakon par dana, možda nikada a možda krene i na gore.
Jedan link možda neće ni imati učinka bez drugih linkova, nema tu pravila. Ne zamaraj se time.[/quote]

Ovisi i o tome kako je i na koji način proces backlinkinga odrađen. Nerjetko se loš odrađen backlinking negativno odrazi na SERP tako da na tvoje pitanje teško da ćeš dobiti odgovor koji će te zadovoljiti. Nadam se da imaš ili si vodio evidenciju o backlinkovima te o trenutačnoj poziciji tvoje stranice za ključne riječi. Ukoliko to imaš moći ćeš kvalitetno pratiti razvoj situacije. Ne preostaje ti drugo nego da sačekaš

Backlinkovanje je ili bi trebao da bude neprekidan proces. Backlinking ustvari zavarava google i druge pretrazivace da ljudi nalaze i linkuju ka vasem sajtu (ukoliko se govori o low level linkovima, naravno).

U svakom slucaju mislim da nije dobro jedan dan napraviti nebrojen broj linkova pa onda stati. Ili nedelju dana raditi linkovanje, ili mesec dana … bolje manje linkova u kontinuitetu, a rezultati ce kad-tad da se vide.

Evo ja sam ih vidio, te promjene i trebalo je tjedan dana :smiley:

Lepo :slight_smile: Sada samo nastavi sa backlinkovanjem, nemoj stati odjednom :wink:

2 dana i 14 minuta

[quote=“markomarko”]Ovako, znaci koliko dana treba proć da bi vi vidjeli
promjene u pozicijama(rankovima) na google tražilici
NAKON backlinkanja ?[indent]__________________
[color=green][size=4]Naslov promijenjen za smjernicu autoru pri otvaranju budućih tema.

• tsereg[/size][/color][/indent][/quote]

Ovisi o mnogo faktora koje prakticki nitko ne moze znati osim majstora u “G”. Obicno se pravi pomaci vide za cca 30-40 dana. Ali, nemoj me drzati za rijec, jer ako ciljas neke manje konkurentne keyworde pomaci mogu doci u roku par dana. Kao sto rekog, samo inzinjeri u “G” znaju kada i kako…

Ahahahhaa :potboy:

Samo radi, rezultati nece izostati :wink:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja