Koliko treba da skupim u eurima da me isplati google

Pozdrav,

moželi mi neko reci koliko je 100 dolara u eurima imam 77 eura koliko mi jos treba da me isplati ad sense?

Hvala!

[quote=“susok”]Pozdrav,

moželi mi neko reci koliko je 100 dolara u eurima imam 77 eura koliko mi jos treba da me isplati ad sense?

Hvala![/quote]
Mislim da je minimalno 70€. možeš zatražiti isplatu.

mozete li mi reci gdje da odem u profilu da zatrazim isplatu? u mene toga nema nigdje

https://www.google.com/adsense/support/bin/answer.py?answer=21591&sourceid=aso&subid=ww-ww-et-asui&medium=link

Pozdrav!

Od kako smo presli na isplatu u Eurima, imam problema (mozda)

Dakle, treba doseci iznos 70Eura! To sam i postigao prije tri mjeseca, no nigdje naznake da je poslan cek.
Koliko se ja sjecam, bila je jasna obavijest da je cek poslan. A zatim, kada sam ga unovcio i obavijest da je cek unovcen tj. da je balans = 0USD

Je li to tocno?

Ako je to tocno, onda imam problema!
Nisam postavio zadrzavanja placanja, pa da je u tome problem
Ugl. obavijesti da je cek poslan nigdje, nema ceka na kucnoj adresi, a prihod se redovno nakuplja

Nitko nista na moj prethodni post?

U opciji Povijest plaćanja, koje iznose imaš u retcima?
Saldo na kraju svibanj
Saldo na kraju lipanj
Saldo na kraju srpanj

[quote=“trnac”]U opciji Povijest plaćanja, koje iznose imaš u retcima?
Saldo na kraju svibanj
Saldo na kraju lipanj
Saldo na kraju srpanj[/quote]

Pravila brane da kazem iznos, ali u svakom tom retku imam vise od 70Eura
Minimalni iznos, znaci 70eura, sam prosao krajem svibnja i iznos se povecava svakim mjesecom
I nikakve obavijesti o isplati, ili da je cek poslan, nemam

Inace, do sada su cekovi stizali redovno i nisam nista mijenjao, osim sto je trebalo kliknuti da prebaci iz USD u Eure

Nemrem vjerovati… upravo kako ovo pisem, pogledam jos jednom stranicu sa mjesečnim izvješćima i piše;

Onak, tri mjeseca ništa i onda kada konačno postavim temu, evo ti ga na :smiley:
Ne žalim se… hvala na trudu :wink:

I da, nisam sada ničime izazvao tu radnju na Adsense… mislim u smislu prtljanja po opcijama

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja