Koliko vam uzme banka?

Evo htio sam predati cek u NLB banci (BiH, Sarajevo) ali mi na salteru kazu da je naknada banke 3% a za troskove ino banaka ne znaju, moguce da postoje, to mogu znati ako posaljem cek,
Jel ima jos neko da prima cekove u NLB Tuzlanskoj banci i kakvi su troskovi sada?

[quote=“webnet”]Evo htio sam predati cek u NLB banci (BiH, Sarajevo) ali mi na salteru kazu da je naknada banke 3% a za troskove ino banaka ne znaju, moguce da postoje, to mogu znati ako posaljem cek,
Jel ima jos neko da prima cekove u NLB Tuzlanskoj banci i kakvi su troskovi sada?[/quote]

Uzimaju samo mali procenat, tj. minimalno mislim 10KM, ili su sad smanjli na 7KM, tako negdje kao sto si rekao 3%.

nema troskova inostrane banke…barem u glavnoj direkciji u tuzli.

znam da su uzimali u erste banci 30kn

[quote=“nike”]Uzimaju samo mali procenat, tj. minimalno mislim 10KM, ili su sad smanjli na 7KM, tako negdje kao sto si rekao 3%.

nema troskova inostrane banke…barem u glavnoj direkciji u tuzli.[/quote]

Jesu li ovo troskovi za inkaso ceka kada se salje na provjeru
ili kada se isplacuje odmah manji iznos ceka.

Cek mi je u eurima, koliko se dana sada ceka inkaso.

[quote=“webnet”]Jesu li ovo troskovi za inkaso ceka kada se salje na provjeru
ili kada se isplacuje odmah manji iznos ceka.

Cek mi je u eurima, koliko se dana sada ceka inkaso.[/quote]

Pa ne isplacuju odmah nikada, uvijek ide na inkaso :smiley:

21 dan se ceka otprilike

Kako ste tu unovcili ? Znaci ssamo dodjete banku i sta? Prvi put mi je :smiley:

Sta ce ti cek? Ne kuzim? Zasto ne koristite WU isplatu gdje sve troskove transakcije placa Google, a mi dobijemo ciste pare ?!

Kažeš: Hej mala, si kad čula za Google? Ee…, pa vidiš, taj Google sad meni šalje lovu na čeku. Daj mi to isplati!

I onda kada pita tko ti je to rekao, 'ladno odgovoriš: “Neki frajer”

dobro