Koliko vrijedi banner na ovakvom sajtu?

Zanima me vase misljenje, cijena bannera na sajtu sa ovom posjetom, (mjesecni ili godisnji nivo) svejedno.

Mene interesauje kako je prosečan broj stranica po sesiji 7,31, a prosečno trajanje sesije svega 32 sekunde?

Ne bih ti znao reci :smiley:

Ispada da se korisnik na strani u proseku zadržava 4-5 sekundi. Jel’ to neki sajt sa slikama, pa da na brzinu vrte. Mada bi mi i onda bilo logično veće vreme…

Nije sajt sa slikama, nemam pojma sto je to.

Pitam čisto sa stanovišta nekoga ko bi se eventualno reklamirao. Kako bih mogao očekivati da će moj baner uopšte biti viđen, ako je zadržavanje tako kratko, da ne misliš da trolujem bez veze.

1 Like

Ma sve pet samo pucaj, nemam pojma ni ja radi cega je to. Na Alexa je :
Daily Time on Site
3:09

a na smillar: Time On Site 01:37:38

Iskreno, ne znam šta bi mogao biti uzrok, ali bi mene definitivno odbilo. Nadam se da je neko imao slična iskustva pa bi mogao objasniti.

1 Like

Jel u pitanju sajt za gledanje filmova? il nesto na tu foru

Nije.

Prosjek od pola minute i broj stranica sugeriraju da nešto nije u redu. Imam jedan web sa sličnim trajanjem sesije i broj pregledanih stranica jedva je nešto veći od 1 stranice (1,29).

Koji je niche ovog sajta?
Svi paremetri izgledaju jako dobro osim prosječnog zadržavanja što je previše male za preko 7 očitavanja.
Moguće da većina posjete je lažna i pumpana nekim programima koje si ti mogao koristiti ili ti je namjerno konkurencija.

sada to dovodi u pitanje točnost i ostalih podataka…

komentar dobro kazes. Postaje jasno da je posjeta umjetna i napumpana ko zna s cim

Nije posjeta pumpana…I mjesec prije ovoga je ista…

Možda više GA koda na svakoj strani?

Najbolje su mi ovakve rebus teme. Sada bi mi svi trebali mozgati kakva je kemija ispod hube. Koga briga ako nije naveden link.

Ne trazi niko od Vas da mozgate, cisto me zanimala okvirna cijena bannera, jer imam upit a ne znam koliko da trazim.

Ta brlja je tvoja?

Pa mogao si odmah reći.
Prvo provjeri jesi li GA kod dobro pošarafio, da nije nešto duplo ili možda da nije dobo prekopiran.

1 Like

hahahah provjerim mada mislim da je sve ok