Koliko vrijedi ovaj sajt; Biografija.org?

Koliko vrijedi ovaj sajt: https://www.biografija.org/

Jesu li stvarno clanci unikani ili su kopirani?

mensčini slaba vrijednost. rankiran: nigdje.

https://www.alexa.com/siteinfo/biografija.info

Vredi ovaj sajt, da je ovakav sajt za eng govorno podrucje bio bi super, mada ni ovako nije lose.
Ahrefs uvek smanji 3-4 puta posetu, tako da je ovaj sajt na oko pola miliona mesecno. Ako je na 1k oko 0.3 ( u najgorem slucaju) onda ima bar 1.5k $ mesecno, a verovatno i vise.

To je sajt od jednog našeg člana ovde. Dobar je sajt, lepo on to radi. Poseta je da nagadjam oko 6-7.000 dnevno, u tom opsegu. :slight_smile: Zarada bi bila oko 150-200e mesečno. :slight_smile:

1 Like

SimilarWeb kaže da ima cca 5k posjeta dnevno, alexa je toliko loša da je ne vrijedi ni komentirati.

1 Like

Osim što je provjeravao na nepouzdanoj alexi, čak je “falio” i domenu.

https://www.alexa.com/siteinfo/biografija.org

2 Likes

Nije bitno Mrcino, šta ima veze, :blush: sve 5 je, čak smo došli i do još jednog interesantnog termina;

Odlično Tariče, ovo su 3 riječi u jednoj, ako nisam pogriješio (a nisam). :smile:
Znam mnogi će ovo pozdraviti, :+1: ja ne, naravno. :o:

2 Likes

jbg…zamutilo mi se sve od kodiranja…prastajte…

Veliki pozz

P.S. Vracam se da dopisem:

Samo sam fotografski pogledao 0vaj post ovo vam je cist marketinsko-psiholoska faza. Eto koliko je jaka ta domena u komercijalnom svijetu INFO ILI ORG itd… i koliko udje u svijest ljudi tj. Ne udje nikako. Da sam ih ja pomjesao tj. Toliko su slabije jacine.

Pozz

Ja sa news sajtom na nasem jeziku mesecno zaradim od IA od 1000 do 2000 dolara a imam istu posetu kao ovaj sajt biografija.org

Ako bi se taj sajt podesio za IA moze li toliko zaraditi?

Sa IA ovaj sajt bi zaradio od 2-10$ mjesecno :slight_smile:
image

1 Like

Da, sad mi je jasno, poseta mu je sve sa google-a
Meni je sva poseta sa Facebook-a

Onda moze li od adsense ili eventualno od google AMP zaraditi od 1000 do 2000 dolara?

Ma može lagano, eventualno i do 3000 dolara :smiley:

Ja ne znam šta vi lupate majke mi…
sa 200k PREGLEDA da zaradi 3k $ ajde reci mi tu formulu molim te…

Au brate zar nisi skapirao da se zezam? :smiley:

Ja sam napisao i posetu i zaradu gore iznad u postu na početku, sve u glavu, a ovo sad lik se sprda, pa sam se samo nadovezao…

1 Like

Sa sajtom dnevni.rs zaradim samo od adsense mesecno oko 500 dolara a imam oko 100k posete mesecno

Ovaj biografija.org uzme najmanje 1000 dolara mesecno

Nisam nikad imao toliku posjetu na stranici, a kad bi imao nebi sigurno drzao adsense. Taj prostor bi daleko bolje iskoristio i naplatio.

Uzme 1000$ al 800$ poklanja humanitarno, tako da samo 200$ ostaje.

@Alen_Klica Koliko li onda tek zaradis sa NaTabanu ? :wink:

Cemu to? Sigurno da taj sajt zaradjuje od 500-1000$… ako ima 200k posjeta x3pv to je 600k pv, to je sigurnih 500-600$…plus sto je vjeroatno vise pv.

Pa ja sam lepo gore napisao sve kako je, al džabe pričati. Neka misli svako kako mu volja.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja