Komentar reklame u reklamnom prostoru?

Ja ne mogu vjerovati da svako može ‘srati’ u prostor za reklamu!?
A još manje da ima ljudi s tako USKOGRUDIM, ZATUCANIM, OGRANIČENIM pogledima i stisnutim ŠUPKOM DA SERU NA USTA .
Jebote, postavim link na ženin sajt u prostor za reklame i ladno dođe neki nadrkanac i sve posere.
Nisam stavio sajt na recenziju, nego u reklamu.
Ne sviđaju mi se reklame na ovom sajtu al jebiga bar sam kulturan i pišem o tome tamo gdje je mjesto za to. Da nema mjesta za recenzije nebi ni piso.
Upitam -pomognem jednostavno gledam biti objektivan al’ ovo s reklamama isranjima nema nikakog smisla.

http://www.webmajstori.net/forum/showthread.php?t=27540

hvala, imamo i zajedničkih gledišta.
Problem u ovom slučaju (antireklame) je što Svako može upisati i najcrnju laž, koju opet možemo gledati kao antireklamu.
S druge strane Relevantnost osoba koji pišu antireklamu je također upitna ali u ovom slučaju pogađa prljavim anticivilizacijskim sredstvima.
Evo i primjera: imaš chat otvoriš ga za široku javnost bez ograničenja i što će se desiti?
Desiti će se to da će opet biti ljudi koji će spamat’ chat – jel i to u redu?
Koji je cilj dotične osobe, da li su ideje uredu i da li ne gaze tuđa gledišta i stajališta?
S druge strane reklamirati u prostoru za reklame stvari koje gaze ljudska prava ili ugrožavaju sigurnost druge osobe nije u redu.
S treće strane ako stavimo reklamu koja je lažna, služi za nepošteno privlačenje pažnje i posjetitelja.

Ako moguću antireklamu shvatiš kao priliku za prezentaciju i obranu nekih stavova/teza, nije sve tako crno.

Npr. osobi koja ne vjeruje u fengshui spike daš neki presjek što je to, pregled kroz povijest, neke linkove na relevantne članke i sl.
Sve na finjaka, u rukavicama, civilizirano.

Mislim da bi trebali ponoviti osnovne principe demokracije.
Slobada govora završava tamo gdje ugrožava i poništava slobodu druge osobe.
Znači srati po nekom i nečijim gledištima, omalovažavati ih bez dokaza i konkretnih razloga iz svoje ograničene perspektive NIJE sloboda govora!
@Trnac sasvim si u pravu, može se to i na fin način odradit.
Al ako ti neko kaže da si budala i lupi ti šamar onako iznenada negdje npr. na ulici, tipa neznaš što ćeš uraditi.

1. Lijepo mu objasniti da ti nisi budala
  2. zvati policiju
  3. opizdit mu šamarčinu da se triput okrene
    ps: da se nadopunim na ulici si npr. sa ženom i djecom i to ti se dogodi.

Sory @Trnac ubacio sam post prije nego si ti postao pa baš ovo s slobodama govora nema neke direktne veze s tvojim postom.

[quote=“mikibm”]…Al ako ti neko kaže da si budala i lupi ti šamar onako iznenada negdje npr. na ulici, tipa neznaš što ćeš uraditi.

1. Lijepo mu objasniti da ti nisi budala
  2. zvati policiju
  3. opizdit mu šamarčinu da se triput okrene
    ps: da se nadopunim na ulici si npr. sa ženom i djecom i to ti se dogodi.[/quote]

Po meni, svakako ovo 3. Ali barem 3 šamarčine…

No, samo je jedan način borbe protiv zatucanih dogmatika bilo koje vrste:
Ja, npr., dosađujem svim klincima koje poznam, a oni me obožavaju radi naših rasprava :D.

Pričam im priče o stvarnoj povijesti (ne ovoj iz udžbenika koju pišu pobjednici), učim ih o kambrijskoj eksploziji i nepostojanju “karika koje nedostaju”, ukazujem im na rupetine u glupoj Darwinovoj teoriji, ukazujem im da prihvaćaju “alternativne” (premda prastare) metode, učim ih da otvaraju um umjesto zabijanja u ograničene znanstvene dogme, pravim im paralele između stvarne povijesti i vjerskih dokumenata itd. Iznad svega, pričam im o stvarnom komunizmu i neokomunizmu da ih zastrašim od malih nogu.

Uglavnom, umišljam si da im dajem barem djelić odgoja, a smatram da sam napravio životno djelo ako otvorim um barem jednom klincu i istrgnem ga iz zatucanog zagrljaja National Geo.-a, RTL-a, Jutarnjeg i sličnih.

Premda, naučio sam da treba biti barem jednako agresivan i glasan kao zatucani vrištavci. Ali, to su već tehnike… :wink:

1. Ovo je forum
  2. Nemoj oglašavati na forumu
  3. Ako oglašavaš na forumu, nemoj biti plačipi*ka ako ti netko odgovori na reklamu

Što se tiče antireklame, to ne postoji. Onaj kojeg zanima Feng Shui (npr. mene) svakako će otići na stranice, a frajera s onakvim komentarom će si ubilježiti kao ograničenog zatucanka. Međutim, takvi komentari ti mogu dovesti dosta onih koje to u osnovi ne zanima pa im je prvenstveni cilj malko se “nasmijati”. Ako takvima s motivima cerekanja ponudiš dobro pakiranje i iznenađenje kvalitetom, mogao bi ponekog i obrlatiti na pravu vjeru. :smiley:

Ovo je prije svega forum i zbog toga mislim bi svi trebali moci komentirati sta im se komentira, ukljucujuci reklamni prostor (nastranu nacin komentiranja, za koji mislim da ne smije biti bas svakakvi). Ako zelis reklamu koju nitko ne moze komentirati, onda lijepo platis Logitu i dobijes flash banner (a mi ostali se veselimo jer vise ne gledamo zenske cipele :smiley: i svi sretni).

@ivan.skugor u pravu si, da imam love platio bih reklamu.
Al nemam love a imam vremena i što radim?
Plaćam kroz nadam se kvalitetne postove, zasad sam zadovoljan pokazateljima (imam dvije pohvale i preko 90 postova).
Razmišljam kako dobru temu postavit ovdje, zašto?, ne zato što bi se ulizo moderatorima i vlasnicima sajta, nego zbog svoje reklame i da bi platio svoju reklamu svojom budućom reputacijom. Kako e pa par mojih postova ovdje su na googlu na prvim stranicama u indexu po npr. pitanju feng shui-a.
Ja sam za komentar reklame, ali civilizovan i u skladu s tematikom i nekim smislom.
Komentar tipa ‘■■■■■ ti mater jer si drugačiji’ za mene nije komentar nego spam i pokazatelj zatucanosti i ograničenosti pa po tome nije komentar nego vrijeđanje.
ps. jest forum za razmjenu ideja i znanja al’ ne skup budala s laprdajućim postovima kojeg evo i ja sad pišem.

Zaključak - podforum Prostor za reklame treba ostat s mogućnošću komentiranja, ali da se “loši” komentari (kao onaj koji se nalazi u temi od @mikibm-a) brišu. Šteta je samo što ovaj forum ima samo jednog (pravog) moderatora (nisam ostale moderatore mislio uvrijedit, samo skrenut pažnju na to koliko jedan radi, a ostali ne) - a svi znamo i kojeg.

Ja bi volio jednu antireklamu, ali da ne moram napisati da sam nekoga ubio. ispada da je najbolja reklama antireklama.
kupite kuću u “baranji” ako vas ne ubije kravlje ludilo, ne zadesi svinjska gripa ili ne dobijete malariju od tisuća uboda komaraca u sekundi Vi ste pravi čovjek za živjeti ovdje.

sve to stoji, ali zašto postoji podforum za recenzije, i podforum za reklame?!

Nije li to isto u slučaju da se reklame mogu komentarisati?!

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja