Komfiguriranje Wampa i spajanje na bazu

Pozdrav, skinuo sam s neta jedan projekt (nešto tipa knjižnice) na kojem se učim. Ne znam kako da ga “pokrenem”, odnosno kako da se spojim na bazu koja je došla sa projektom. Znači, znam pokrent stranicu, ali kod logiranja ili bilo čega vezanog uz Sql javlja razne greške.

Wamp je instaliran, možda nešto nije dobro podešeno? Kako importati tu bazu podataka koja je došla sa projektom?

Hvala svima na pomoći.

[quote=“maxus182”]Pozdrav, skinuo sam s neta jedan projekt (nešto tipa knjižnice) na kojem se učim. Ne znam kako da ga “pokrenem”, odnosno kako da se spojim na bazu koja je došla sa projektom. Znači, znam pokrent stranicu, ali kod logiranja ili bilo čega vezanog uz Sql javlja razne greške.

Wamp je instaliran, možda nešto nije dobro podešeno? Kako importati tu bazu podataka koja je došla sa projektom?

Hvala svima na pomoći.[/quote]

vidi jesu li ti dobre postavke spajanja na BP odnosno jesu ti username i password dobri

Sa Wampom dolazi i phpmyadmin preko njega “ubacis” bazu

Da, phpMyadmin.
Gore u navigaciji imaš import

Odabereš Format of imported file s obzirom na to u kojem formatu si skinuo bazu.

Stisneš go i to je to.
Mora raditi.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja