Komp bezveze stao

Ovo piše u uputstvima od matične.

Dobro je, vec sam mislio poceti pisati o savijanju metalne zice i zabadanje u kabele :slight_smile:

Čitao sam razne forume i svasta i svuda se spominje ili reset vađenjem baterije ili premoščivanjem sa jumperom. Pa sam se nekako oslanjao na vađenje baterije.
A i nakon prvog vađenja baterije mi se komp vratio u život iz onog silent stanja…pa je nekak bili očigledno da je vađenje resetiralo bios…sam ne ocito kak treba…jbg, skola…

Ljudi svašta pišu po internetu, a najmanje 60 % napisanih stvari ili nema veze s vezom ili je krivo objašnjeno ili se radi na krivi način, govorim iz iskustva.

Zato pogledaj nekoliko tema i youtube videa i citas komentare sto ljudi pisu, jbga takav je svijet danas, napravi video, upali monetizaciju jeli istina to u videu ili ne briga koga :confused:

1 Like

Kad si vec otvorio racunar, ne bi bilo lose da se usisac. Ja na poslu to radim svakih 6 mjeseci. Imamo neki zgodan mali usisivac koji pored usisavanje na drugoj strani ima izduvavanje. Koliko se prasine nakupi na ventilatorima, u napajanju. Naravno, ovakve radnje nikako ne raditi u zatvrorenoj prostoriji, nego na nekom balkonu ili u dvoristu.

No evo vidis, ipak je taj hardware snazan da to sve izdrzi…