Kompare hr

[attachment=1]kompare.jpg[/attachment]

Šta reći na ovo?

Koju posluku porati?

Zakon haha :smiley:

Ljudi koji nisu odrasli s Internetom se odjednom nađu u jednom svijetu u kojem jednostavno ne mogu vidjeti neke stvari, zato što ne znaju da imaju što vidjeti. Primjerice, da čovjek koji je odrastao na otoku bez ptica dođe na kopno, prvi dan vjerojatno ptice uopće ne bi niti zamijetio.

No, ovo je samo jedan - najvećoj većini očigledan primjer. Takvi primjeri “koncepcijskih sukoba” se dešavaju svaki dan. Ili kako je to XKCD opisao:

[CENTER][attachment=1]duty_calls.png[/attachment][/CENTER]

Ne bih se čudio da i ovo nije još jedan viralni marketing. Ako i nije, funkcionira. :slight_smile:

Tužiti će ih na višoj distanci…

LOL koja je to viša distanca?

Eto što se dogodi kad unuci baki daju pristup internetu :smiley:

[quote=“Riba”]Ne bih se čudio da i ovo nije još jedan viralni marketing. Ako i nije, funkcionira. :slight_smile:

Tužiti će ih na višoj distanci…[/quote]

https://www.facebook.com/ljiljana.kompare?fref=ts

Update
Telefonski Imenik - kompare

Ja bi rekao da ona samo oce iz ovog svega izvuc neku korist, e sad bilo to da ju oni “podmite” da suti ili neki drugi nacin…

tsereg, na čijoj je strani zakon?

[quote=“mestro67”]tsereg, na čijoj je strani zakon?[/quote]Ja nisam odvjetnik, ali ja osobno ne vidim da je ovdje počinjeno bilo što, što bi zakoni branili.

Hrvatski komparirati, engleski to compare, njemački komparieren dolazi od latinskog comparare.

Ali čovjek se uvijek može obratiti višoj “distanci”, pa vidjeti što će ista reći, tj. hoće li smatrati da obraćanje ima osnove.

Inače, u tel. imeniku ima neobično puno ljudi koji se prezivaju Liber. A imamo marke poput Novi Liber. Bilo bi zanimljivo pronaći još takvih primjera.

Ma znam da nisi niti odvjetnik niti pravnik. ali si jedan od rijetkih ovdje koji znaju dati pravi odgovor. :slight_smile:

lol…

upravo provjerio, insajderska informacija, nije (namjerni) viralni marketing

No svakako je dobra ideja za viralni marketing.

ima vremena, bit će kad baba digne neke pare od kompare.hr-a, svi portali i mediji će prenjeti vijest

Dati joj 100-200 kuna i onda to dojaviti svim važnijim medijima :zub:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja