Konsolidirani forum

Ima li smisla otvoriti jedan forum vezan uz više sajtova?
Npr. za autobusni kolodvor, poslovne prostore, poslovni softver, putovanja,…

Nema, nema publike više za takve teme tj. kritične mase koja bi bila aktivna. Jedino kupiti, mjenjati ili prilagoditi neki postojeći. Pokušao sam sa dva foruma i odustao. Jedan općeniti i jedan IT. Iskustvo je takvo da su mi slali pitanja na kontakt email radije nego da se registriraju na forum i postave pitanje. Ali neka te moje iskustvo ne obeshrabri, slobodno pokušaj, sa svojim sajtovima možeš razviti mrežu backlinkova pa možda i uspiješ sa par reklamnih kampanja.
Na tvom bih mjestu pridodao forum autobusnom kolodvoru jer ti je to najjači site, ali postavi teme i bicikli i ostale sajtove koje imaš polinkaj na tu temu. Kužiš, aktivni.net > link na temu aktivnost itd. bla bla.

Ne očekujem spektakularnu posjećenost niti želim skidati forum.hr sa njegovog trona.
Ono, mali forumčić za slučajne prolaznike željne razmjene iskustava.

koliko se sjecam, EPH je probao isfurati
http://www.reci.hr
kao centralni forum za svoje stranice.
pa im ocito nije upalilo i sada su kao i vecina ostalih presli na facebook komentiranje.

imam osjecaj da bi bez facebooka svi zaradivali duplo vise, umjesto da surferi provode vrijeme na raznim stranicama i donose $$ webmasterima lova se preljeva njima.

Dobro, usporedba s EPH vrijeđa. Polako dolaze na glas kao terminatori web projekata. :zub:

Očekujem nešto stariju populaciju kojoj FB nije stran ali nije niti pretjerano blizak.
Pitanje je da li je takvima forum još veća gnjavaža? Koliko je netko u prolazu voljan se regati na forum da bi nešto pitao?

???

[quote=“bubac85”]koliko se sjecam, EPH je probao isfurati
http://www.reci.hr
kao centralni forum za svoje stranice.
pa im ocito nije upalilo i sada su kao i vecina ostalih presli na facebook komentiranje.

imam osjecaj da bi bez facebooka svi zaradivali duplo vise, umjesto da surferi provode vrijeme na raznim stranicama i donose $$ webmasterima lova se preljeva njima.[/quote]

Ja baš mislim obrnuto, a to je da zbog facebooka druge stranice imaju više posjeta, zato šta puno ljudi ima ili koristi internet samo zbog facea pa otvaraju i druge stranice osim facea, drugi otkrivaju čari interneta koje nisu znali prije fejsa, ljudi uzimaju internet zbog facea, a onda naravno idu i na druge stranice šta ih zanima itd.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja