Kontakt forma- nema "from"

Ovako nasla sam kontakt formu, sa validacijom i sve radi samo nedobijem na mail od koga je poslana poruka, znaci nedobijem mail od pošiljatelja!

Nadam se da ste skuzili, evo koda nadam se da ce netko pomoci!!

Znam da moram dodati neku sitnicu,ali nisam nasla koju tj neznam kaj!

Ajde help plizz

Ne dobiješ ni grešku? Na nekim serverima nije moguće slati mailove sa PHP mail() funkcijom, provjeri to.

Ma nema greske, moj server ok, dobijem ja normalno mail, validacija prolazi i sve uredu samo nedobijem gore from, tu je nekaj zbrcano

Ne vidim grešku, al evo ti u privitku valjana forma.

Hvala, nevidim ni ja gresku, kazem vam da radi forma je na mojoj web stranici, i ja dobijem mail sa forme, ali nema povratne mail adrese znaci kaj moram napisati dodati u ovom djelu koda

ja mislim da ovdje jos moram nekaj dodati, nisam sigurna za ove < > zagradice, mozda tu moram mjenjati ili nekaj!? :hmmmmmm:

Ispričavam se, nisam odmah skužio srž problema. Sad sam pogledao kako je kod mene:

From: " . $from_name . " <" . $from_email . ">\n"

Čini se identično… Ako pogledaš header maila kojeg si primila, kako izgleda taj dio?

[quote=“Riba”]Ispričavam se, nisam odmah skužio srž problema. Sad sam pogledao kako je kod mene:

From: " . $from_name . " <" . $from_email . ">\n"

Čini se identično… Ako pogledaš header maila kojeg si primila, kako izgleda taj dio?[/quote]

Ako mislis kaj mi na mailu pise u from dobijem ovo

$fromnContent-Type: text/html@litij.avalon.hr <$fromnContent-Type: text/html@litij.avalon.hr>, charset=utf-8 <charset=utf-8>

po tome sam zakljucila da u onom djelu koda nekaj nije uredu

problem su jednostruki navodnici

probaj ovako

[quote=“antelaca”]problem su jednostruki navodnici

probaj ovako

Ahh da bi rijec rekla, zbilja je problem u tome :krele:koji sam ja uopce nisam gledala, evo ga sada sve radi kako treba!!!

Hvala puno :kuc::kuc::kuc:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja