Kopiranje sadržaja

Mnogi portali kopiraju sadržaj sa nekog vodećeg portala kao što je index ili dnevnik ili danas i tako dalje i onda na kraju stave izvor i link članka s kojeg je kopirano. Jel zna netko kako google gleda na to? To što se tebi link nađe na stranici koja zapravo ima sadržaj koji je cijeli kopiran?

Šta nije da google na to gleda na taj link kao spam? Kako gleda na link koji se nađe na toj stranici u članku koji nije kopiran, a svi ostali člancis u kopirani?

Nemoj to raditi.

• protivno je uvjetima korištenja navedenih portala
  • tebe google gledao kao spam stranicu
  • nemaš ništa od toga
  • neće te biti na tražilicama kad tad

Znači ne isplati se to raditi, kao prvo kršiš uvjete korištenja koje je zadao izdavač, a kao drugo možeš pobrati i sudsku tužbu.

Možda i ne krši, sve piše u uvjetima korištenja.

@APazinjan - Hvala

@mestro67

Većinom se krše ali i da ne krši kakva korist oko kopiranja sadržaja, samo sebi naškodiš.

nisi me skuzio… znaci stranica kopira sadržaj od index hr i onda na dno stavi link index hr od kuda je kopirano, kako google gleda na taj “backlink” koji time dobiva index hr. to je kao lose jer ti link dolaz s stranice koja je spami?

Nisam SEO guru ali po meni je loše, a i kopiranje sadržaja je loše nije bitno da li ti imaš dozvolu loše je

Nema veze razumili su :slight_smile:

Dobro za Index.hr, loše za sajt koji je članak kopirao.

e to me zanimalo, tnx SteelMaiden

Copyright © 2022 WM Forum - AboutContact