Kopiranje vijesti - kako naci krivca?

Lik kopira vijesti i stavlja na svoj sajt. Koristi cloudflare tako da mu nemogu naci gdje hosta. Sto uraditi?

Da li stavlja izvor ka tvom sajtu ili nesto?

Ne, i da stavlja nema moje dopustenje.

Ime sajta?

Nije bitno ime sajta, samo mi treba neki savjet sto raditi.

Nikad nisam imao problema oko toga, možda da ga prijaviš google ili CloudFlare.

Probaj s ovim sajtom provjeriti ponovno Domen: https://hostadvice.com/tools/whois/, jer zna se nekad dogoditi da ne izbaci CloudFlare kao zaštitu.

To sigurno kopira tvoje “vijesti”. :smile:
Ti si ih vjerojatno napisao u svom istraživačkom novinarstvu? :blush: :o:

3 Likeova

A slusaj pisem ukratko nista dugo, iskreno nisam ja za pisanje velikih vijesti. Neznam uopce zasto se mene kopira…

Eto vidiš. :smile: He he. :o:

pa moje su vijesti, koliko god duge bile. To sto ne pisem velike vijesti je moj problem.

Opusti se :slight_smile:

Po zakonu moze da se kopira do 600 reci ukoliko se navede izvor.

mozes kontaktirati cloudflare ali sve i da ti odgovore dobit ces samo ime hosting provajdera, pa se ti onda cimaj s njima

pa kad sajtove sa ukradenim filmovima ne gase sto bi gasili zbog kradje teksta xd

Nemogu vjerovat da je po zakonu to dozvoljeno, pa sto je onda s ljudima koji placaju autore masnim parama… daju toliko love da napise covjek desetak velikih clanaka, ovaj samo sastavi ukratko 600 rijeci i nikome nista.

Internet je cista kopija. Mozes ti bilo sto postaviti na stranicu i u buducnosti vise neces biti jedini. Trebao bi imati prednost kod google, mada sam se i u to uvjerio da ne treba znaciti.
Btw, svi smo mi kopirali pa i ti…

3 Likeova

Ne gase kad nitko ne prijavi, da se netko zainati, maknuli bi. Npr. Oron filehost se zatvorio prije par godina jer ih je tuzila neka mala gay p*rno kuca, a kod njih je bilo filmova sa svih najvecih studia i nikad nisu imali problema sa njima. Ja sam prije par dana prijavio paypalu stranicu koja koristi njih za naplatu nekih stvari koje je paypal zabranio prije par godina i blokirali su ih za 24 sata. Taj lik mi je stalno klikao na adwords oglase, pa nisam vise znao kak bi ga se rijesio :slight_smile: Ima nacina, samo treba probati.

I ja sam se uvjerio da nema nikakve prednosti kod google…licno san kopira jedan sajt od a do ž, ima sam bolje rezultate na google od njega. Cak me covik cima na mob, jer mi je bilo otkriveno svi podaci. Vidia sam da je i on to copy paste od nekog žljk sajta, pa san ga nazva i reka da nikad necu obrisati :smiley: i kopirao i dalje…