Korištenje web kamere za dvije stvari istovremeno

Zamolio bi vas ako mi netko može kazati postoji li mogučnost da se web kamera istovremeno koristi za dvije stvari.Naime ja zbog zdravstvenog stanja ne mogu laptopom upravljati rukama nego koristim program CAMERA MOUSE koji koristi web kameru za kontrolu laptopa.
Htio bi koristiti Skype ili videopoziv u google hangoutsu ali nije moguče jer je web kamera več zauzeta CAMEROM MOUSE .
Postoji li neki program koji bi omogučio da koristim i jedno i drugo ili neki drugi način?
S tim da je bitno da kad upalim kompjutor da se prvi automatski pokrene CAMERA MOUSE ,jer sam ja več pokušavao instalirati neke programe za upravljanje web kamerom ,ali bi se tada pri pokretanju laptopa pojavio prozor gdje bi trebao označiti koji če od ta dva programa koristiti web kameru !

Hvala!

Probaj s ovim https://manycam.com/

Ili kupiti USB kameru i promijeniti izvor slike za hangout

Probao sam več prije s tim programom manycam i dešava mi se da kad upalim laptop umjesto da mi se kao uvjek pokrene automatski kamera mouse ,pojavi se prozor gdje treba označit hoče li web camera bit uključena sa manycamom ili camerom mouse.
Nisam baš stručan u tom pa se baš i ne snalazim.
A kupovanje nove web camere mi nije opcija !
Htio bi to riješit bez dodatnih troškova i da nemoram svaki put montirat dodatnu web cam na laptop!

Nema nitko još neku ideju ?

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey