Kraj AdSensa u Hrvatskoj!

Pazi izjavu poreznog inspektora:
Ne možete držati googlove oglase jer OIB mora biti dostupan što s njihovim oglasima nije garancija.

Dakle, ako vam se konkurencija ne sviđa, samo ih prijavite…

p.s.
(molim moderatora da spoji riječi u naslovu) :smiley:

E jesmo zaostali -.-

Kako inače dignuti novac ako se ne zna OIB, ne može se ni preko WU jer traže OIB a banke ga znaju ako se ide preko čeka… Tako da ne razumijem baš ovu temu?!

nije riječ o tvom OIB-u, već OIB-u oglašivaća koji koristi googleovu mrežu i može biti bilo gdje u svijetu ili kod nas - a prema njima ti bi očito morao imati OIB svih oglašivaća na googlu.

Hahahah … pa mi smo jebena zemlja … kada se moram ovako izrazit

I ovo malo projekata šta sam mislio pokrenuti u hr, selim… odoh piti kamilicu…

A da netko malo bolje objasni ovu temu. Kakav Inspektor? Ciji OIB mora biti dostupan? Kome mora biti dostupan? …

valjda oib od firme ili obrta koji koristi adsense i preko g hr zele napaćivati porez jer je iedino ovako to moguće…

Ne da mi se tražiti točno koji zakon, al vjerojatno ste primjetili da su svi oglasnici tipa Njuškalo u zadnje vrijeme od vas tražili OIB da bi ste mogli objaviti oglas.
Dakle, nema objave oglasa bez OIB-a, nikakvog. Barem prema tom državnom inspektoru. Ako se protiviš, prvo plaćaš kaznu pa se onda možeš žalit :wink:

Preporuka svima je da ne postate linkove svojih stranica ovdje ili negdje gdje vas se može povezati s profilom.
Ovo je ujedno moj zadnji post na webmajstori.net forumu, veliki pozdrav i hvala svima koji su pomogli!

Većinu posla za javnost radim iz hobija bez zarade kao epodstanar.com gdje pomažem ljudima da se lakše izbore za svoja prava…
Mislim da nema smisla da takvo nešto skrivam…

Ma ne nedam nikom pare za ništa od tih budalaština… Mogu me nać na Novom Zelandu, ko ih šiša :slight_smile:

ma nemaju oni pojma kao u večini drugih stvari. kao što u banci neznaju kaj je paypal :stuck_out_tongue:

[quote=“Ibiza”]
Ovo je ujedno moj zadnji post na webmajstori.net forumu, veliki pozdrav i hvala svima koji su pomogli![/quote]

Dobro, kud ideš sad?

Meni su sad ukinuli treci google adsense acount a stvarno neznam iz kojeg razloga, samo me jutros docekalo da je ukinut, imao sam oglase po pravilima na mjestima gdje treba i sve po pravilima a oni kazu da mogu ostetiti oglasivaca. Dali jos neko ima takvih problema? Poslo sam im povratni mail da cu ih prijaviti drzavnom isnpektoratu ne samo u Hr nego i u maticnoj drzavi jer s oprostenjem hebu me ko mladog majmuna. Kaj napraviti? Otvorit 4 racun cekad ko debil da ga odobre i u tri dana da ga ukinu.

možda jer posjetitelji tvog foruma klikaju bezveze na reklame jer im je netko rekao da tako pomažu održavnju foruma?

a zašto točno ćeš ih prijaviti državnom inspektoratu? :rolleyes:

Da, puno njih, nemoj otvarati adsense ako nemas barem 1000 posjeta dnevno pa ce se lazni klikovi razvodniti, a i sa manje od tog broja nemas neku zaradu…

Kako si ih uspio kontaktirati? nigdje ne mogu naci email a ja zelim zatvoriti jedan racun :slight_smile:

adsense-hr@google.com :wink:

[quote=“Ibiza”]Pazi izjavu poreznog inspektora:
Ne možete držati googlove oglase jer OIB mora biti dostupan što s njihovim oglasima nije garancija.[/quote]Na Googleovim oglasima piše “Google oglasi” - dakle, oglašivač je Google, koji i plaća račune. Google ima OIB, ovo je Googleov OIB:

• 06861541063

Ostali podaci:

Google Hrvatska d.o.o.
Matični broj - 080694830
OIB - 06861541063
Registarski sud - Trgovački sud u Zagrebu
Tvrtka - Google Hrvatska d.o.o. za internetske usluge
Prijevod tvrtke - English - Google Croatia Ltd. for internet services
Skraćena tvrtka - Google Hrvatska d.o.o.
Prijevod skraćene tvrtke - English - Google Croatia Ltd.
Sjedište - Zagreb Primorska 26
Pravni oblik - društvo s ograničenom odgovornošću

Vidim da na T-Portalu, Monitoru, Forumu.hr i dr. i dalje stoje Googleovi oglasi, pa je najlakše prijaviti njih i pričekati odgovor na prijavu. :smiley:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja