Kratko pitanje za SMF forum imam problem

Pozdrav imam problem na forumu koji je na smf. Na mobitelu mi ovo izgleda ovako kao na slici. Da li netko zna kako pogasit info autora i hitove na mobitelima da se ne prikazuju, mozda uz pomoc css? Ali na koji nacin.

Uspio sam naci support forum i javili mi :slight_smile:

Imam i ja Sado Mazo Forum (SMF), :sunny: ima i dosta tema i postova, ali još nije responzivan. :frowning:
Prvi je korak napraviti update Foruma? Napiši mi koju pametnu o ovome, molim te Eddy, ili tko drugi upućen? :blush:

1 Like

Stavi neku responsive temu, tj prvo reci koja je verzija SMF-A?

Mislim da ti forumi sa klasicnim layout izumiru polako…

Verzija 2 je i stavio sam responzivni template. Uspio sam rijesiti javili su mi u kodu sto moram izmijeniti. :slight_smile:

Da, moja je verzija SMF 1.1.15.
Znam da sam imao problema pri pokušaju updatea Foruma… :frowning:

Da ja sam stavio SMF 2.0.13. skinuo free temu i responzivna je, odlicno radi stvarno sam zadovoljan. Bas smo pokrenuli sad i forum uz portal, mogu ti poslati link na PM da tu ne stavljam ako te zanima kako izgleda to sve. Imao sam kažem problema s tim da mi je na mobu prikazivalo te vragove kao na PC-u, pa su mi na support forumu rekli što moram izmijeniti u kodu teme i sad šlljaka. Ti koristiš i dalje 1.1.15? ne možeš na više?

Jasno da me zanima, ali vidio sam, piše link gore.
Izgleda odiično, što reći? :blush: Doći će i Forumaši kad je zgodno na mobu.
Trebam napraviti update na noviju verziju, to je preduvjet.
Javim se ako zapne, hvala. :o:

Pošalješ mi link svog da vidim kako izgleda :smiley:

He he, :slight_smile: sad si se napalio, misliš da ima Sado Mazo momenata? :slight_smile:
Nije tako, ne brini. :slight_smile: Izgleda dobro na komjuteru, a uskoto će biti još bolje, i na mobitelu, :ballot_box_with_check: kao kod tebe.

Evo javio mi se novi problem. Registriralo se danas 28 ljudi, imam napade spamaju na forumu, stavljaju neke svoje tekstove s backlinkovima kako sve to sprijeciti?

Pa briši ih, nije to problem. :blush:
Ne moraju moderatori na tvom Forumu (u takvim situacijama) biti obazrivi kao što su ovdje, sve paze da se neki član ne naljuti… :smile: he he

1 Like

Ja sam dodao kategoriju vaše vijesti i tamo rokaju, al nisam mislio vijesti od stranih gluposti i stranica. Mozda to maknuti

Odmah jarani vide novi forum ajmo stavit backlinkove idemo spamat bahahah :slight_smile:

I onda ti, vidio sam, pišu na stranim jezicima? :frowning:
To moraš odmah deletirati, ne trebaju ti takvi postovi.

Solucija: recaptcha

Cim prije rjesavaj te spam korisnike/komentare, pogotovu “engleze”, za kratko vrijeme ce ti stranica biti oznacena kao spam smece, a to ti ne treba u zivotu…sto rece id78 jedna od brzih i zgodnijih solucija je recaptcha.

Sto mislite o dodavanju onog da moraju imat 5 10 postova da bi temu otvorili? Ili to nema smisla

Prije 5-10 zahvala, da se vidi da doprinose koliko toliko

To je vrlo dvojbeno, tebi neprihvatljivo dok još nemaš dovoljno (0) topica. :frowning:
Radije predlažem addon koji će ti prikazivati Youtube linkove kao thumbnail, kako je i ovdje kod nas na našem predivnom Forumu. :blush:

1 Like