Kratko pitanje za SMF forum imam problem

Ili jednostavno koristite buit-in opcije, poput pitanja prilikom registracije, napravite listu jednostavnih pitanja na srpskom jeziku (ili bosanskom, hrvatskom, koji vec koristite) i postavite da se mora odgovoriti na npr 2 pitanja, i 99% botova neće proći takva pitanja. Barem je tako godinama kod mene, nema potrebe za captcha sistemima koji su prevaziđeni. :wink:

Tako je bilo prije tri dana. :frowning:

A još od jučer je i meni 2.0.13. i postavljena je responzivna tema. :thumbsup:
To je bez sumnje važan dan za moj Forum jer je sada dostupan i forumašima dok sjede u kafiću ili na klupi sa mobitelom. :slight_smile: (Baš kao i ovaj naš predobri Forum.)

Da, a kome imam to zahvaliti? Znam da mnogi od vas neće vjerovati, ali istina je - svome hosteru. :heart: Da, on mi je sve to napravio, i više od toga u prethodnim zahvatima na webu, dopustite da vam predstavim; :heart_decoration:


:thumbsup: Moj hoster nije od onih koji po Forumu reklamiraju svoje usluge, njemu to nije potrebno kao što vidite, :sunny: a naprimjer naš “uvaženi” član @Hvalite_me_Usta_moja će također vidjeti da nije dovoljno da mu usluge budu za jednu nulu skuplje da bi bio pravi hosting provider. :blush: