Kripto valute i rudarenje u Bosni

Inače naš forumaš ne znam da li je i dalje aktivan na forumu. Pazi ti naše mafije i rigove krade :smiley:

Trebao ga je prodati za 20k KM ali dečki iz golfa su ga uzeli free + mob gratis kao i kljucevi od auta.

jbt zamisli izgubis 20k km na takav nacin… to je 2 godine necije plate

A kako znas da se radi od 20k? Ne vidm da pise u clanku

Jer je 2 kilometra od mene i poznajemo se veoma dobro. Bio je također na olx-u oglas za taj rig preko olx-a je i našao mušteriju.

Bar ima opciju da ostavi negativan dojam :slight_smile:

Šalu na stranu, biće zanimljivo vidjeti da li će ih uhvatiti

je li u pitanju forumaš Edis koji je radio ono sa youtubeom ili?

tačno treba pištolj sa sobom nositi ■■■■■ li im majku lešinarsku

Zato kad zarađuješ, zarađuješ u tišini i pred rodbinom i svima se držiš sirotinja.:grin::grin::grin:

Vozis auto do max 5 k eura polovni.
Normalno obučeni, u trgovini kupuješ skromno, nekoliko artikala svaki tjedan.

Na more ideš na 7-10 dana i govoriš da si uzeo na 12 rata.:grin::grin::grin:

4 Likeova

Na sta trosis onda? :smiley:

Ali ima smisla ovo sto kaze cim krenes se razbacivati samo lose dolazi haha

1 Like

@simeon @limenka2017

Pogledajte npr. menađere u nekim europskim državama. Žive u skromnoj kući i skrivaju bogatstvo. Nitko ne zna koliko imaju i koliko zarađuju.

A ovi što se pokazuju, dubai, more, dobar auto, većinom je ti sve na kredit i nemaju za jesti.

Ne moraš na ništa trošiti, ili jedan dio oročiš ili stoji na računu.

Da imam love koliko god, ne bi kupio auto skuplji od 15 k eura.

1 Like

jbg al zive oni idalje dobro… fina kuca, fino auto… jake pare u investicionom fondu…

Ja pitam ovako generalno sta bi ti radio da zaradjujes nekih 15k KM, ili nekih 7-8k evra?

Sto se auta tice, vozim auto ispod prosjeka (nije sad neki krs kao golf 2 ili tako nesto- astra g), a mjesecno zaradim za najmanje tri takva, i nemam nikakvu potrebnu da pokazujem da kupim neki auto od 30k+ (iako bi si mogao priustit) jer mi je u mojoj situaciji to krajnje debilno, kad znam da necu napravit ni 5000 kilometara godisnje, a gledao bih kako u prve tri godine izgubi na vrijednosti 10k

1 Like

vas dvoje ste sigurno oženjeni pa imate takvu priču :slight_smile:

1 Like

Ne, u pitanju je Emir :smiley:
Sorry sto kasnim nisam bio online 2 sedmice :smiley:

1 Like