Kršenje pravila kako rijesiti ovaj problem na stranici

Nisam vise pametan sta trebam raditi!!

Pa ništa predavaj i dalje zahteve za adsense a u međuvremenu potraži ovde na forumu koja monetize mreža je dobra za unovačavanje pa drži takve te druge oglase na sajtu

Predajem vec na desetine puta i Text prevodio, ali nista ne pomaze.
Bas u petak poslao ponovo sajt na pregled evo pre stigao odgovor opet odbijen i opet isti razlog odbijanja, nepodrzan jezik,.

Nije mi jasno da ako Text prevedem sa bosanskog na hrvatski Google opet vidi da je bosanski.

To je ono sto me najvise buni.

Jesi pokusao nadodavati jos novog sadrzaja 40-50 clanaka pa probati.

liberty je li ti sajt iz potpisa foruma(profila foruma) ili neki drugi? Zaista i i ja ne kontam :thinking: što ne odobravanju

Probaj da staviš ( sad nemam blage veze dal ima efekta) u google wemaster tools imaš tab “zastarele alatke” pa da pod Međunarodno ciljanje (ciljanje za inostranstvo) stavis “zemlja po pozivu”

I da… pokušak što reče limenka2017 da dodavaš još teksta članaka

Po meni ovo sve zuči kao auto odgovor adsensea (al mislim da ne bi trebalo da bude ) jer čovek mora da pregleda takve zahteve to jest da odobrenja.Čudno bas…

Jesam cisto na hrvatski pisano, dodavao i lepo stoji hrvatski, ali kada ubacim tamo iszo kao da je sve zarazeno bosanskim jezikom​:joy::joy::joy:

Drugi je sajt u pitanju u pitanju je sajt Kalkulator uvoza vozila u BIH

Nisam probavao u google wemaster tools, ali probacu jos to pa da vidim sta ce biti

Vjerovatno sto se ovoliko puta spominje Bih bosanski itd…pa tako i detektuje. Cak i ova zastava gore :grinning:

1 Like

:joy: :joy: :joy: Mozda zastava pravi problem

Ali pazi sta sam dosao do zakljucka prilikom prevoda texta.

Neka recenica nebitno i na kraju bih ono detektuje bosanski, izbrisem to bih stavim Hrvatska, detektuje hrvatski, stavim Srbija, detektuje srpski.

Znaci ne mogu da verujem

Pa to i ja kontam radi tolikog spominjanja. Pa ja bih ti preporucio ako imas traffica i namjere za dalje nesto. Obrisi sve sto pise BiH, obrisi zastavu nadodavaj Hrv :grin: :grin: Pa kad prodje na Adsense vrati sve na staro.

Ovo što ti je rekao limenka2017 nije loša ideja :grin:

Imam trafika oko 500 UV dnevno

Zao mi da sedi to tako bez nista

Hajde da probam i tako nesto pa da vidimo sta ce biti

Bas tako cu da uradim jer jos to mi je ostalo

Ja bih dodao i jos sadrzaja i sve to tako odradio.

dodacu jos sadrzaja i to naravno

Jel ti treba da apliciras za adsense ili neki drugi problem ?

Jeste, jeste, za adsense

Po meni ovaj sajt je dosta “prost” da bi dobio adsense, meni jedan dosta “dobar” sajt su odbili, mada ima samo 15tak clanka od 2000rijeci…

Problem je sto ovaj sajt je imao adsense i kada sam ga ja kupio i hteo da postavim svoj adsense onda problem nastaje o i odbijaju!!!

Jbg, kazali su ti vec gore ljudi sta da uradis, definitifno dodaj jos sadrzaja pa pokusaj.