Kukuriku i AdSense

Jesam ja zabrijala ili sta?

Na svim stranicama imam samo po jedan oglas i to fakn kukurikavaca (kao da mi ih nije dosta na drugim sajtovima).

Sada sam ih zbloksala pa cu vidjeti da li ce mi se vratiti nazad tematski oglasi.

Ne kontam bas previse Google Ad Sense (imam ga samo reda radi), al mislim, ako su kukurikavci odabrali neku opciju da se njihovi oglasi jedini objavljuju - onda im to i nije neka fora. Prvo sto trose lovu poreznih obveznika a drugo sto ce ih dobar dio admina zbanirati bez obzira na cpc od 0,10 €

debili :bljuv:

Pojavljuju se svugdje jer plačaju najviše, nije to nikakva fora.

ma ne bi bio problem da se pojavljuju svugdje. No od danas im je fora da gdje se oni pojave nema nikog drugog.

Mislim fakat nisam toliko optrecena da bi mi od 5 oglasa smetao jedan njihov, al fakat ne zelim gledati na svojih 5 stranica samo jedan i to nijhov oglas.

Sad sam ih zbloksala i ostali oglasi su se vratili.
Prije pol sata bio je svagdje samo jedan njihov oglas i ostalo prazan prostor.

Debili :bljuv:

A ti bi rađe imala Kosoricu ? :strumpf:

ja bih Vucu :smiley:

nope, ja bih imala svoje oglase koje i inace imam jer su stranice tematske i bilo koja politicka reklama (ako je sama i stalno ista opcija) moze mi nanijeti samo stetu.

meni trebaju svi korisnici neovisno o tome za koga navijaju.

Eto, ne’s vjerovat, al ima i onih kojima cak ovih dana izbori nisu na vrhu prioriteta :zub:

Viš, nisam se sjetila blokirat.
Mislim, tko će kliknut na taj oglas…? Ak će glasat za njih, glasat će, ak neće neće… Il se očito ja varam…

Ja sam stavila na stranicu sad neke male oglase: po 3 retka samo link i tako više nema toga.

Meni se Ladonja stalno pojavljuje.
Btw tko im rade kampanje zna tko i dali je HDZu adwords neka “srpska” riječ pa ga ne koriste?

Svi vide oglase + nitko ne klika na njih = imaju besplatnu reklamu
Nije im cilj da netko klikne na oglas, nego da što više ljudi oglas vidi.

je i meni se oni stalno pojavljaju. sad kad prođu izbori, onda bu gotovo :bljesak:

[quote=“gambo”]Svi vide oglase + nitko ne klika na njih = imaju besplatnu reklamu
Nije im cilj da netko klikne na oglas, nego da što više ljudi oglas vidi.[/quote]

Pa to je ista shema kao i njuskalo, u biti trebalo bi ici na svoje adsense i blokirat te reklame jer samo spustaju CTR, jeli se ko potrudio i napravio tako nesto?

[quote=“gambo”]Svi vide oglase + nitko ne klika na njih = imaju besplatnu reklamu
Nije im cilj da netko klikne na oglas, nego da što više ljudi oglas vidi.[/quote]

Adwords bi se trebao naplačivat po prikazu za takve bannere koji ne privlaće klikove. Nešto tipa njuškalo.

A imas onaj neki cost per thousand ali to je sitno nesto. To je super kada si veliki, nitko ne klika a imas medijsku pozornost non stop.

… fors

Bio sam blokirao njuškalo na par mjeseci i zarada je nešto sitno pala, pa sam ga vratio.
Sad mi se ovih par dana zarada uduplala, pa nema razloga da ga blokiram.
Sam google kaže da prepustimo njemu prikazivanje jer najbolje odlučuje što donosi više para i čini mi se dobro.

Vjerojatno google ima algoritam da ublaži slikovne oglase koji imaju mali ctr. Sumljajm da google dopušta besplatno oglašavanje na tako jeftinu foru.

Meni se cini da dopusta tj da je to rupa u cijelom tom sustavu pogotovo kada imas trziste gdje skoro pa i nemas oglasa za mnoge stranice. meni se npr samo njuskalo pokazivao na mnogim stranicama jer nisu neke popularne nishe, sada ili ce google postavit njuskalo makar miljon puta ili nece nista, na kraju ce ipak staviti bilo sto od oglasa jer ce prije ili kasnije dobit neki klik, prikazom nicega nista ne dobijaju.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja