Kupnja preko godaddya - domene i reseller

Poštovanje,
Imam namjeru preko godaddya kupit nekoliko .com domena za jedan veliki projekat i reseller.
Ono što ne mogu da shvatim je kako platiti, tj preko devizne kartice, ona mora bit u dolarima?

Jel postoji nacin da tamo (na godaddy-i) prebacim 1000 dolara koje cu koristit kroz naredno vrijeme ?

Lp

Za deviznu karticu nije bitno koja je osnovna valuta (moze biti eur ili chf), konverzija ce se automatski napravit. Nemoj sam mijenjat novce na deviznom racunu u dolare jer se ti novci onda ne mogu koristiti za plaćanje karticom ili podizanje novca na bankomatu (tako je barem u PBZ-u), tj. novci kojima zelis poslovati preko kartice moraju biti u osnovnoj valuti koja pise na kartici.

A za ovo drugo pitanje potrazi odgovor na godaddy.com, ne znam sa sigurnoscu. Ali meni osobno je sigurnije registrirat se na paypal pa placat svaki racun kako dodje nego drzat novce u njihovoj firmi. Ne placa se nikakva naknada prilikom placanja karticom.

Hvala puno na odgovoru.
Ali mozda cu svaki drugi dan morat uzimat domenu jednu pa bi moglo bit frke, al sigurnije je da su oni na mom deviznom…

Rep +

ma samo plaćaj karticom kod njih…brzo…jednostavno…sigurno…to je minuta posla kod svakog plaćanja

Može mi netko objasniti slijedeće:
Zakupim domenu kod GoDaddy i želim je hostat kod svog providera.
Dali kod kupnje domene izaberem onu opciju da podesim name servere?
Uglavnom da ne budalim.
Zanima me što moram učiniti da bi kupljenu domenu od godaddy stavio na već zakupljeni hosting u RH? Dali to riješavam sa GoDaddy-jem ili sa hosting providerom?

[quote=“Vukki”]…Dali kod kupnje domene izaberem onu opciju da podesim name servere?
[/quote]

Da, to izaberi…
Podesi ns i to je to.

Napomena: Polako klikaj da ti ne uvale neki Cadilac usput…

I koristi kupon za popust pri kupnji.

Zadnji koji su meni poslali je [color=“Navy”]gda111ak[/color] s kojim imaš 30% popusta pri kupnji COM, NET i ORG domena. Vrijedi do 24. 01.

[quote=“sony”]Da, to izaberi…
Podesi ns i to je to.

Napomena: Polako klikaj da ti ne uvale neki Cadilac usput…[/quote]

Da već sam prolazio taj postupak. Stvarno samo što ti ne ponude i izvorni slavonski kulen.
No to je OK. Škvadra je sposobna.

[quote=“anteater”]I koristi kupon za popust pri kupnji.

Zadnji koji su meni poslali je [color=“Navy”]gda111ak[/color] s kojim imaš 30% popusta pri kupnji COM, NET i ORG domena. Vrijedi do 24. 01.[/quote]

Ja nisam dobio nikakav kupon. To ti meni daješ kupon ili?:smije:

Meni stalno šalju te kupone za popust. Bilo bi glupo platiti punu cijenu, ako možeš dobiti popust.

Imas kod godaddya good as gold opciju koju mozes kupiti za 1000 dolara. Ili koliko vec oces.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja