Kupovanje na ebay i preprodavanje na njuškalo

Ovu temu treba obrisati , čista reklamna tema.

Kupovanje na ebayu i preprodavanje na njuškalo.??? WTF??

Vi admini isto na svašta nasjednete. Ciganski oglasnik, s masom kopiranih oglasa.

Malo off, ionako je otišlo skroz. Koliko se kužim njuškalo je oglasnik, ebay je nešto drugo. Na njuškalu nađeš proizvod, vidiš broj oglašivaća i nazoveš ga na mobitel. Ebay je posredik koji prima i prosljeđuje lovu pri tome uzima proviziju?
Zna li netko koji je razlog zašto njuškalo ne ide u tom smijeru, ovako mi se čini da su ograničeni na oglašavanje umjesto na direktan novac od prodaje što je barem stostruko više?

[quote=“Bugi”]Malo off, ionako je otišlo skroz. Koliko se kužim njuškalo je oglasnik, ebay je nešto drugo. Na njuškalu nađeš proizvod, vidiš broj oglašivaća i nazoveš ga na mobitel. Ebay je posredik koji prima i prosljeđuje lovu pri tome uzima proviziju?
Zna li netko koji je razlog zašto njuškalo ne ide u tom smijeru, ovako mi se čini da su ograničeni na oglašavanje umjesto na direktan novac od prodaje što je barem stostruko više?[/quote]
Ne ebay je isto oglasnik, di mozes odma kupiti ili pustiti proizvod da ide aukcija na gore. Naravno mozes uvijek nazvati ili poslati mail prodavacu.
Sta se tice love, placa se noramlno ko i svugdje drugdje, ovo sta ti spominjes sa lovom i prosljedjivanje je samo jedna usluga ebaya (njem. treuhand ). Pri kojoj se ti kao kupac i prodavatelj prijave za tu opciju i onda ti platis proizvod na jedan racun i ta lova stoji na racunu tako dugo dok ti proizvod ne dobijes. Tek kad dobijes proizvod ebay pusti lovu prodavatelju. Da li je roba tebi stigla ili ne, lako se vidi, jer se u tom slucaju roba salje tako da se primitak digitalno potvrdi (potpis na skeneru) i taj potpis je znak da e-bay pusta lovu.
Usluga nije besplatna,!

Ne kupujem* i ne prodajem na ebayu no koliko sam shvatio, oni su kombinacija posrednika, aukcija i oglasnika.
[size=4]*koliko se sjećam, na ebayu sam kupio jedino otključavanje mobitela, ostalo radije kupujem direktno iz Kine, sa što manje posrednika[/size]

Njuškalo je oglasnik.
Naplaćuje objavljivanje nekih oglasa: nekretnine (preko 100.000 plaćenih oglasa!), turizam i usluge, naplaćuje različite vrste istaknutih oglasa, naplaćuje prenošenje oglasa u novine.
A uz to još i prodaju oglašavanje bannerima.
Vjerujem da imaju neku računicu.

Samo jedan dio zarade:
Ovdje Njuskalo.hr - Cjenik oglašavanja nekretnina imaš cijene oglašavanja nekretnina (vidi cijene koje nisu “u promotivnom razdoblju”) pa pomnoži sa 107.000 oglasa nekretnina.

ebay nije posrednik. Koja funkcija bi bila posrednicka kod e-baya?

[quote=“Bugi”]
Zna li netko koji je razlog zašto njuškalo ne ide u tom smijeru, ovako mi se čini da su ograničeni na oglašavanje umjesto na direktan novac od prodaje što je barem stostruko više?[/quote]

Mislim da cijeli poslovni model aukcija je skuplji što povlači troškove.
Softwar je kompliciraniji, teže ga je održavati, treba više za hardware.
Korisnička podrška itd.

Aukcije dan danas nema prave konkurencije u RH, a i oni srbi iza kojih je stajao veliki kapital nisu uspjeli ući na tržište, tako da, aukcije su vjerovatno skupa igra.

[quote=“gambo”]Ne kupujem* i ne prodajem na ebayu no koliko sam shvatio, oni su kombinacija posrednika, aukcija i oglasnika.
[size=4]*koliko se sjećam, na ebayu sam kupio jedino otključavanje mobitela, ostalo radije kupujem direktno iz Kine, sa što manje posrednika[/size]

Njuškalo je oglasnik.
Naplaćuje objavljivanje nekih oglasa: nekretnine (preko 100.000 plaćenih oglasa!), turizam i usluge, naplaćuje različite vrste istaknutih oglasa, naplaćuje prenošenje oglasa u novine.
A uz to još i prodaju oglašavanje bannerima.
Vjerujem da imaju neku računicu.

Samo jedan dio zarade:
Ovdje Njuskalo.hr - Cjenik oglašavanja nekretnina imaš cijene oglašavanja nekretnina (vidi cijene koje nisu “u promotivnom razdoblju”) pa pomnoži sa 107.000 oglasa nekretnina.[/quote]

[color=green]Xxxxx[/color] ti doista vjeruješ da su neke agencije i vlasnici platili tolike oglase njuškalo oglasniku ???Jel ti čitaš kolika je ponuda nekretnina ?? Misliš da te agencije u današnje vrijeme daju tisuće kn za oglašavanje na nekom bezveznom oglasniku ??? Njujškalo je daleko iza plavog oglasnika , a meni se čini da ne bude dugo ni opstao. Ima sreće tko su mu vlasnici pa ga stalno reklamiraju ali po meni kada plavi oglasnik neke stvari promjeni njuška je prošlost. Tema je priglupa gore od one prijašnje moje. Danas svatko u RH ima paypal dakle njuškla i preprodavači kasne jedno 10 god otkada je ebaya Nego bolje dajte odgovorite plizz na moju prijašnju temu. Moje nije tako khmm kreativno kao online oglasnik.

Lol, jesi ti normalan čovječe? Na plavom oglasniku nema 100 oglasa više, o čemu ti pročaš. Njuškalo je jedan i jedini oglasnik u hrvatskoj, sve ostalo zajedno ne vrijedi ništa.

Bugi znam o čem pričam. Vjeruj mi , kao i to da je ova tema čista reklama.

Ma što znaš? upiši ime jednog automobila i probaj na njuškalo i plavom, evo primjer peugeot plavi 524, njuskalo 5063, Citroen 314 - 3802, Iphone 174 - 5204.
Daj ne pričaj budalaštine, dugno nisam čuo veće. Tko se još sjeća plavog oglasnika pored njuškala. Koje si ti teorije zavjere umislio.

Bugi vidim da si se našao uvrijeđen . Radiš tamo na upisivanju oglasa ?? lol

Gle ne budi naivan, imam pouzdane informacije o njuški tako da nisam tu da se prepirem s tobom , samo kažem kako je. Da je admin pametan poslušao bi me i zbrisao temu.

[quote=“stanic”]Bugi vidim da si se našao uvrijeđen . Radiš tamo na upisivanju oglasa ?? lol

Gle ne budi naivan, imam pouzdane informacije o njuški tako da nisam tu da se prepirem s tobom , samo kažem kako je. Da je admin pametan poslušao bi me i zbrisao temu.[/quote]

ja sam radio u njuškalu i vjeruj mi njuškalo je ispred oglasnika jedno tri milijarde svjetlosnih godina :smiley:

ontopic:
po meni je ovo čisto ok jer kao što je netko rekao, zašto ljudi ne bi zaradili ako mogu :slight_smile:

Zasto ne, vrjedi to pokusati, ne mozes puno izgubiti, a mozes puno dobit

PeGO njuskalo dali ima njuskalo kakvog web dizajnera zaposlenog?
šta neznaju staviti stranicu na sredinu

Neznam na kupnju ebay-u ali mnogo ljudi se doslovno obogatilo prodajom na ebayu i to prodajom takoreć beskorisnih stvari kao što su stari kućni namještaj, umjetnine, razglednice, stare novčanice. Jedan je čovjek iz Dalmacije napravio biznis tako što je izrađivao glinene ćupove i onda ih puštao nekoliko mjeseci u moru da dobiju koroziju i starinu i to je prodavao na ebayu. Zvuči besmisleno ali je napravio dobar posao, neznam točno sada link ali ima sigurno negdje u googleu pod zarada preko ebay-a.