Kupovina domena i web hostinga na godaddy (50% off)

Pozdrav,

imam dosta In-Store Credit-a kod godaddy-a a uskoro ističe pa pravim eto neku kao akciju ukoliko neko zeli hosting ili domenu ja mu mogu kupiti a plaća samo 50% meni na paypal.

Nikakve prevare nisu upitanju to je kredit koji se može potrošiti samo na godaddy ali se ne može tražiti isplata.

Toliko.

Javite se porukom na forumu ili na mail [email protected]

Reci mi samo jel to moze da se iskoristi da se produzi hosting i domen, posto mi isticu sredinom 12 meseca pa ako moze super.

Problem je što je taj in store kredit ograničen samo na moj acc tj. mogu ti kupiti domen i hosting ali samo domenu mogu transfer na tvoj acc. Dakle, produženje mislim da neće ići.

Od 1.1.2014. nema više kodova za renewal domena. Valja mi prebaciti nekih 30 domena na novog provajdera :D. Prijedlog koji je poslije godaddyja najpovoljniji (daje jeftino renewal)?

@milito mislim da je namecheap.com trenutno vodeci za domene i po pitanju cijene i podrske. (moja iskustva).

@stux Godaddy je najpoznatiji :wink: i skoro je 2x bolji od NC pogledaj malo stats domain provider pa ces vidit :wink:

@milito ja koristim 1and1.com najeftiniji je a podrska je 10tka :wink:

Nisam znao za ovo, je li samo vazi za obnovu domena na godaddy

Mislim da je samo riječ o obnovi.

Ja koristim namesilo, i za sada samo pozitivna iskustva, WHOIS je besplatan sto je velika prednost za razliku od ostalih registara a i cijene su pristupacne :smiley:

Vidim da su najpovoljniji ali isto tako vidim da namecheap nudi najjeftiniji transfer, $5/domeni gdje naravno dobiješ 1. godinu extend, ali zato renewal im je skuplji za $2.