Kupovina Fb stranice i prevara

Pozdrav.Zanima me kod kupovine fb page da li me moze zeznuti na neki nacin tj mislim oko toga jer ako mi stavi admina treba proci 7 dana da mu mogu smaknuti admina pa sad koliko je to sigurno i da li imate neke savjete kod kupovine.Hvala

Samo idi preko Paypala i siguran si :slight_smile: Preko facebooka te uvik moze sje*at :smiley:

1 Like

Trazis da odmah nakon postavljanja tebe ga admina izbrise sebe. Nema sta ti da ga skidas ec on sam sebe odmah skine.

1 Like

Kad ti da admina možeš i sam ući i postaviti sebe za ownera i to je to :slight_smile:

1 Like

Poslije nekoliko dana od prodaje stranice ja posaljem mail Facebook-u i kazem da si mi hakovo profil i preuzeo stranicu.

Preko paypal-a ? Da moze, jer kazem da ne napises zasto mi saljes pare, ako napises onda krsis pravila jer je zabranjeno prodavati fb stranice i paypal ti nece vratiti novac.

Oni mi vrate stranicu a tebi banuju profil. Tako moze?

Ja nebih nikada kupio stranicu jer je to zabranjeno.

1 Like

@majstor ti je sve odgovorio. Prodaja stranica je zabranjena, tako da on kasnije može poslati poruku FB da mu je stranica ukradena, tako da je velika šansa da mu vrate stranicu jer vide ko je bio “owner” stranice prije tebe.

1 Like