Kupuj domenu uvijek za 1$

Hosting kod create.com besplatan godinu dana bilo koji paket :wink:

Lično ih koristim domena 8-9 $, down još nisam primjetio ni na jednom sajtu, također podrška je stvarno dobra, imao sam neku skriptu koju nisam znao podesiti, i javio sam se pitajući da li imaju sve potrebne dodatke sa kojima skripta treba raditi.

Čovjek je u 5 minuta ispravio moje greške i skripta radi i dan danas. Želio sam ga počastiti na PayPalu sa pićem ali je konstantno odbijao :joy:

Bekape rade 2-3x mjesečno zavisno od paketa .

Iskreno za ovu firmu sam čuo tu na forumu od ljudi i da je koriste 11,5mj te smanje hosting paket i otkazu kupovinu. Dakle free ga koriste tako sam i ja planirao ali sam promjenio mišljenje platiti ću i za iduću godinu 175$, neki veliki paket sam uzeo nemam pojma :joy::joy:

1 Like

Kako nema umesto srca smajli, krepao sam od smeha.Znaci registrovanje na balkanski nacin:
Ode se u banku otvori novi devizni sa karticom koji sluzi samo za ovakve stvari i sve je uvek dzabe. :joy: :joy: :joy: :rofl: :rofl:

1 Like

To je veliki posao ići po bankama, PayPal se unosi za plaćanje i samo trebaš izmijeniti email na PayPalu posle i opet kupiš.

Kažem ti, i ja sam mislio tako uraditi jer su ostavili prostora da možeš otkazati host u bilo kojem trenutku. Ali nakon onakvog supporta definitivno ću produžiti. Treba imati rispekta prema takvim ljudima i Bog sam zna koliko ih tako radi sa otkazivanjem.

1 Like

Naravno i ta opcija sa vise mejlova ali ko ima na paypalu novac a negde ima automatska naplata,skine mu.Ma to jednom otvori i koristi za te sve servise pa onda ode u drugu banku i tako.
Ne radim to ali mi uvek budu zamimljie te šeme i tipa zivece ovaj narod pa makar sve na svetu propadalo.
Ovo je dobro za neke privremene sajtove…i ko ima zivaca da se sa tim bakce.

Ni ja nisam primjećivao downtime ni na jednom sajtu, dok nisam počeo koristiti servise za praćenje poput Uptime Robot i slične. Kontam bolje da to nisam ni podešavao, lakše je bilo dok nisam znao kad neki sajt ne radi par minuta, nego ovako cimanje i nerviranje. :sweat_smile:

1 Like